Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hüvely feszülés szex után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvely feszülés szex után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy tapasztalt e már valaki ilyet, hogy szex után borzasztó feszülés érzés van a hüvelyben. Magamban úgy jellemeztem, hogy azt érzem leszakad. 1,5 éve állandó partnerem van. Párszor már éreztem ilyet. Nem csal meg, ebbe biztos vagyok. Viszont ma teafaolajjal kentem be magam délelőtt, néha szoktam ciklus közepén fertőtleníteni a hüvelyem. Délután együtt voltunk és most így feszül. Hallottatok már ilyet esetleg?
2023. okt. 23. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora farka van a pasidnak?
2023. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Lehet akár attól hogy vastagabb a párodnak, és mondjuk egy kicsit durvábban csináltátok esetleg, vagy csak nem voltál elég nedves, meg ezer másik oka is.

De ezt a hüvelyfertőtlenítést honnan vetted?? A hüvelyt nem kell fertőtleníteni, tisztul magától. Lehet hogy ez okozza a gondot.

2023. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 centis van neki. De nem voltunk durvák. Hát nem tudom, ezt a teafaolajat mindig szoktam lactofeellel kombinálvan. Eddig nem volt tőle gond. Valahogy még higiénikusabbnak gondolom így, de lehet tényleg most az zavart be. Enyhe véres folyásom is volt dél körül. Lehet, hogy megmarta a hüvelyfalat? De attól fájhat így?
2023. okt. 23. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
A hüvelyt soha ne fertőtlenítsd semmivel!!! Öntisztító szerv!
2023. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a teafaolaj nem oda való..

Vérzésed lehetett a szextől is, vagy enyhe méhszájsebtől.

A nyomást azt nem tudom, de ezt a fertőtlenítést szerintem ne csináld többet.

2023. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!