Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagy a makkom, de szűk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a makkom, de szűk a fitymám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

19éves vagyok

Sajnos egy picit szűk a fitymám, emellett elég nagy makkom van.

Mereven nehézkes hátrahúzni, illetve vissza helyezni a fitymát a makkra. Viszont nyugodt állapotban zökkenőmentesen működik.

Ez a későbbiekben fog gondot okozni? Kötelező a körülmetélés? Mert azt nagyon nem szeretném.

Eddig nem okozott gondot, mivel elég hosszú a fitymám. És eddig úgy maszturbáltam hogy nem lefelé húzogattam a fitymát, hanem ráfelé toltam a makkra.

Illetve az miért van hogy ha lehúzom a makkról a fitymát csak nehézkesen, és kellemetlen érzéssel tudok csak elélvezni. Muszáj lehúzni a fitymát ilyenkor? Mert eddig nem tettem, csak most kipróbáltam.

Köszönöm a segítséget!



2023. nov. 1. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez nem akkora baj, hiszen lankadtan hátra tudod húzni, tehát tisztán tudod tartani.
2023. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A tisztán tartással nincs gond, mert lankadtan hátra tudom húzni.
2023. nov. 1. 14:55
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Igen baj, mert szex közben ugyebár merev a péniszed, és akkor nem kéne rossznak lennie.


A fitymaszűkületnek nem a körülmetélés a gyógymódja, habár itt mindenki azt hiszi, hogy ha rövid a fék, ha rövid a fityma, az egyből metélés.


Menj el urológushoz és kérdezd meg, hogy mit tud vele csinálni.


Ha nem tetszik amit mond, nem csinálsz vele semmit, maradj így.

2023. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Hokizz "rendesen" és sanszos, h rendbe jön.
2023. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztosan tud tágulni. Ha van türelmed, akkor kézzel is tágíthatód.
2023. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel alapból száraz is főleg ha ugye úgymond elsőre szopás sincs...

Így szárazan még fájdalmasabb hátrahúzni és be is repedezhet vérezhet is.


Ha gumit húzol akkor nem muszáj visszahúznod, sőt olyanok is vannak akik soha nem húzzák vissza, max a szopás kimarad.


De nem csak nőknek hanem férfiaknak is ajánlott ilyen esetben a síkosító.

2023. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6os

Akkor ha gumit húzok akkor nem kell lehúzni a fitymát? Nekem mindenképpen kényelmesebb lenne fedett makkal.


A lányokat/fiúkat vajon mennyire zavarná orálnál egy rendesen tisztán tartott, de végig fedett makk?

2023. nov. 1. 22:33
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Haver, korábban megírták. Menj el orvoshoz. Ne igénytelenkedj.
2023. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

5ös

Hogyan lehet tágítani?

Az a gond hogy a makkom is érzékeny, így nem szeretem ha szabadon van.


8as ez miért igénytelen?

Rendszeresen tisztítom, pisilésnél meg hátrahúzom annyira hogy a makkom hegye kint legyen.

nov. 12. 21:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Többet kéne kiverned!Közben jó erősen huzogasd a makkodon a fitymat!Ne aggódj szép lassan kitagul majd!
nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!