Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagy a makkom, de szűk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a makkom, de szűk a fitymám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

19éves vagyok

Sajnos egy picit szűk a fitymám, emellett elég nagy makkom van.

Mereven nehézkes hátrahúzni, illetve vissza helyezni a fitymát a makkra. Viszont nyugodt állapotban zökkenőmentesen működik.

Ez a későbbiekben fog gondot okozni? Kötelező a körülmetélés? Mert azt nagyon nem szeretném.

Eddig nem okozott gondot, mivel elég hosszú a fitymám. És eddig úgy maszturbáltam hogy nem lefelé húzogattam a fitymát, hanem ráfelé toltam a makkra.

Illetve az miért van hogy ha lehúzom a makkról a fitymát csak nehézkesen, és kellemetlen érzéssel tudok csak elélvezni. Muszáj lehúzni a fitymát ilyenkor? Mert eddig nem tettem, csak most kipróbáltam.

Köszönöm a segítséget!



2023. nov. 1. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De nem kell, hogy szabadon legyen a makkod. Nem csak körülmetélés létezik.

Az orvos betudja vágni összevarni egy kis V alakú sebed lesz, ami megnyitja, fitymád.

Majd az orvos tudni fogja ha felkeresed.

nov. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
9: 2-4 ujjat beledugják a fitymába, és feszítik huzzák, nyujtják. Biztos hogy van erről leirás a neten.
nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12-es mi a neve ennek a technikának? Én nem találtam meg.
nov. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!