Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Végre ki akarom próbálni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre ki akarom próbálni az ujjazást, de félek, hogy fájni fog, vagy nem élvezem majd. Tipp, tanács esetleg? 20/L

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki belém kötne...nem, nem vagyok férfi!

Egyszer zuhanyzáskor próbáltam magam ujjazni, de semmit nem éreztem, pedig szűz vagyok. Egy ujjal nyúltam fel. Eddig mindig úgy élveztem el, hogy ruhán keresztül addig "simogattam" magam ott lent, amíg el nem mentem. Viszont olvasom, hogy mások milyen jókat élveznek ujjazáskor. Kíváncsi lettem nagyon. De olyat is olvastam, hogy van akinek szintén semmi :/



2023. nov. 3. 21:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
2%
Írj
2023. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 StevenUp ***** válasza:
12%
Valszeg rosszul csinálod. Először jobb lenne ha tisztában lennél a tested anatómiájával. Onnantól minden maszti élvezetes lesz hidd el
2023. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
8%

20 eves vagy,es meg csak ruhan keresztul izgattad magad...

Jol van Lacika,inkabb aludj

2023. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ez a Lacika mindenhol betalál, akárhol olvasok ilyen témában. Tűnj már innen el...
2023. nov. 3. 21:34
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
Mert mindenkinek egybol lejon,hogy csak egy unatkozo troll fiucska vagy!
2023. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Írtam privit
2023. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
de am most mi a kérdés? a TE tested, kísérletezgess kedved és időd szerint!
2023. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
5# De bírom az okos fejeteket, mint a tiéd...
2023. nov. 3. 21:38
 9/28 anonim ***** válasza:
25%
Hatos majd ne lepodj meg ha nagyobb dakoja lesz mint neked:)
2023. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Rosszul mondjátok ő nem Lacika, hanem Levente. Amúgy annyira nyilvánvaló kamu kérdés ez is, mint az összes többi. Ha annyira utána olvastál, akkor mi a francért akarsz itt tanácsokat kérni meg élménybeszámolót? Ja tudom mert hátha vmi naív lány megsajnál és leírja neked és te meg szépen kivered. Olyan unalmas ez már, de tényleg. Menjél és éld ki magad inkább a valóságban.
2023. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!