Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » BDSM sub-dom kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM sub-dom kapcsolatba kínzással meddig lehet elmenni?

Figyelt kérdés
Kicsit kibontva is írom: van egy férfi domom őt nagyon izgatja a fájdalom és kín szerzés, én vagyok a sub nőnemű. Mi a határ, ameddig csak én tűröm vagy van erre valami etika? Van aki szerint a határ a csillagos ég amíg a két fél beleegyezik. Mit gondoltok?

nov. 5. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
szerintem amíg mindketten élvezitek (vagy beleegyeztek), és senkinek nem esik se testi se lelki bántódása addog azt csináltok amit akartok
nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Az első válaszolóhoz hasonlóan gondolom én is, egy kis kiegészítéssel. Testi és lelki bántódás is nagyon könnyen, egy pillanat alatt megesik. Ezért kell MINDENT jó előre megbeszélni, főleg az első időszakban. Tisztázzatok mindent, hogy pl. egy ilyen rettentően fontos kérdést ne itt kelljen feltenned. Ami még eszembe jutott, hogy subként Téged beindít-e a testi kínzás, fájdalom? Ezt magadban tisztáztad már?
nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Én bármit megteszek amit a gazdám parancsol. Másra nem vagyok jó, csak hogy őt szolgáljam... 🤷‍♀️
nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

A lényeg amit már írtak mások is, mindig a szubmisszív szabja meg a határokat.

Azaz addig mehet el a dom ameddig te engeded, csak olyat csinálhat amibe te beleegyezel.

nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Ahogy a 4es írja.

Te most kezdted az ismerkedést ezzel az életmóddal? Egyáltalán Neked tetszik a testi komoly fájdalom? Vagy a domod kedvéért viseled csak el, és semmilyen mm örömöt nem okoz?

nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
3-as Ehhez hasonló dolgokat már én is halottam, vagyis konkrétan subtól, hogy bármit megtehetek vele, én viszont igyekeztem jelezni, hogy ezt inkább gondolja végig még egyszer ép ésszel mert valójában ezt ő maga se gondolja komolyan.
nov. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Első, hogy megbeszéljük.

Második, hogy van menekülőszó.

Harmadik, hogy alakulnak ezek.


Volt szubom, aki élvezte, s legyen nyoma, arra vágyott; s volt, aki csak annyit élvezett, hogy picit kapott.


45/F dom

nov. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

6

Én komolyan gondolom.

nov. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

A határt te szabod meg. Ami téged izgat, örömet okoz, ott minden mehet, egyébként pedig semmi más. Persze maradandó károkat azért ne okozzon.


De ugye te is kívánod, és nem csak elviseled a másik kedvéért?

nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Komoly gondok vannak, ha ezt a mű domoddal nem tudod megbeszélni.

Egy ilyen kapcsolathoz bizalom kell, ismerni kell egymást, ez az etikája.

Ezen belül, amennyit te bírsz, max kicsit feszegetni a határokat.

nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!