Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » BDSM sub-dom kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM sub-dom kapcsolatba kínzással meddig lehet elmenni?

Figyelt kérdés
Kicsit kibontva is írom: van egy férfi domom őt nagyon izgatja a fájdalom és kín szerzés, én vagyok a sub nőnemű. Mi a határ, ameddig csak én tűröm vagy van erre valami etika? Van aki szerint a határ a csillagos ég amíg a két fél beleegyezik. Mit gondoltok?

2023. nov. 5. 20:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Mi ezt úgy csináljuk hogy előre megbeszélünk mindent. Pl napközben viberen, már ez is izgalmas tud lenni, este meg már van kész forgatókönyv, milyen ruha legyen rajtam, mit készítsek ki, vagy ha páromnál vagyunk mire számítsak, hogy jelenjek meg stb.

Természetesen van menekülő szó is, vagy valami jel ha szájbetömés is van.

Utána meg átszoktuk beszélni, mi jött be jobban, és mi az ami kellemetlen volt, nem vállalnám be máskor.

Nálunk ez egy jó kis inkább testi játék, lelkileg nem aláz meg. Ja és inkább szex előjáték.

2023. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

3as


Ez jó hozzáállás, ha te ezt önként szabad akaratbòl teszed.

Egy dom sem kivánhat jobbat.

2023. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt eddig? Neked az hogy tetszett?
2023. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
8. Én nem akarok mások ágyában turkálni, te tudod mit akarsz, mit nem, de szerintem biztos tudok neked olyat mondani ami már neked sok lenne. Konkrétan miután a sub barátnőm mint írtam azt mondta nekem is, hogy bármit megtehetek vele, már több dologra is azt mondta, hogy ez neki már túl extrém. Szóval biztos vagyok benne, hogy ilyet senki nem mond komolyan, de mint írtam én nem akarok a ti ágyatokban turkálni, szóval én csak annyit kívánok, hogy a gazdáddal legyetek boldogok.
2023. nov. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
Ágyamban?? Én nem csak az ágyában vagyok engedelmes. Az időnk 80%-át nem ágyban töltjük. Ez nyilván furcsa az ilyen hobbidomoknak mint te és szerepet tévesztett irányítasmániás "sub"-oknak, meg kb minden szerepjátèkban tobzódó unatkozó emberkének, de sebaj... Szerencsére kevesen tudjátok megtapasztalni milyen az ha feltétel nélkül lehet bízni és engedelmeskedni. Reszemről lezártam. ✌️
2023. nov. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár több ilyen csaj lenne mint te #15-ös 🤔
2023. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!