Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerelmi háromszög.2 nő, 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög.2 nő, 1 férfi.Mondanátok véleményt 40 feletti nők?Sztori lent.Szavazzatok 40+ nők!

Figyelt kérdés
Szóval van egy férfi, aki a szerelmem, pár évtizeddel idősebb nálam.Neki van egy kb egy évtizeddel fiatalabb felesége.Bőven 50 felett vannak amúgy.Szóval a férfi kikezdett velem, kiderült talán kötődik is hozzám,nem csak vonzónak tart szexuálisan, de szex nem volt köztünk csak flört,tapogatózás stb.A nő tudja én létezem, sőt, tettem egy csereajánlatot neki, hogy x összegért havonta engedje el a férjét mondván ő már úgyis évekkel ezelőtt megcsalta és részegen beszámolt róla csak a pénzért ment a szerelmemhez.A nőnek ez már a sokadik házassága.Szóval leírtam neki úgyis haldoklik a kapcsolatuk, ha ő rég megcsalta; a férje màr rég az én kezemet fogja otthon mégis játssza magát amit nem értek miért stb.Megemlítettem milyen szarul néz ki, rossz a haja is stb.Erre véletlen találkozom velük az utcájukban.Ment kocsival, én gyalog.Meglátott, üldözni kezdett autóval , kiabált utánam, de olyan dühvel és olyan volt, mint, aki mindjárt megöl, ha utolér, nem túlzok, be is menekültem egy épületbe.Persze degradáló mondatok voltak amiket kiabált utánam, de a hangjából kiéreztem meg amit mondott hogy ha utolér itt tettlegeskedés lesz... Aztán odahívta a férjét az épülethez ahova bementem.Vàrt rám 1,5 órát kb és amikor a férfi megjött fogta az utcán a kezét!Amitől elájultam, hogy kb 8 éve is és azóta is sötét hosszabb haja van, főleg, amikor kb 1 hónapja láttam miután írtam nrki bőven ért vállig is neki, most meg teljrsen rövid és szőke.Ez a hatalmas indulat, amit felém közvetített, az extrém frizuraváltás majdnem 10 év után pont most, ahogy az utcán tünetőlet fogja a szerelmem kezét.Csak nekem tűnik úgy azért volt ekkora indulat benne, azért cserélt hajat drasztikusan és azért fogdossa a férje kezét az utcán amikor azt hiszi làtom mert kétségbeesett, és nem jól mennek otthon a dolgok kettejük között?Vagy tévednék?40 feletti nők, ti hogy gondoljátok? Egyébként eddig kb azonos színű, és majdnem azonos hosszúságú hajunk volt azzal a nővel.A férfinak a sötét haj tetszik, az, ami mindkettőnk hajszíne volt.Egy ideje nem találkozunk, nem beszélünk a férfivel.Most is úgy találkoztunk,hogy levelet akartam vinni a férfinek, amikor jön haza,mert tudtam kb mikor van programja.A nőnek azt az ajánlatot üziben tettem kb 2 és fél héttel e nap előtt,aztán nem írtam neki utána.Szerintetek?

2023. nov. 12. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Szerintem ez arra utal, hogy rossz a kapcsolatuk, gondok vannak náluk, és fél mégis Te leszel a befutó.
Minden ok náluk, szerintem ezek semmit nem jelentenek.
4 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Erre nehez mit mondani, de ti ketten nem vagytok semmik, a pasi meg mintha csak egy bábu lenne. Én még nem vagyok 40, csak 39, és úgy tippelem te is hasonló, ezért is kérdezem, hogy tényleg hiányzik ez neked?

Te időközönként kibérelnéd a férjét tőle, ő meg autóval üldöz az utcán?! Nőljetek már föl! Ez az álomember meg döntse el mit, vagyis kit akar, mert hogy ti érett nő létetetekre úgy viaskadtok mint két elmeroggyant kamasz, annak semmi értelme.

Válasszon közületek! Szerintem egy 60 körüli nős férfi nem fog egy jól működő házasságban 40-es nők után kajtatni, és egy 50-es nő sem kezd el hivalkodni ha minden rendben van. Persze a frizura nekem nem jelent semmit, lehet megunta az erős festést, vagy nem fedi úgy az őszülő hajat mint a világos, és esetleg még ritkul is, ami hosszúnál feltűnőbb.

2023. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Félreértetted.Nem időközönként.Hanem végleg.Vele akarok élni.Láttam a szemében szeret, és,amikor felhoztam hogy hogy nézett rám sosem tagadta, semmit sem szólt.Igen, vehemensek vagyunk, de főleg a nő.40 feletti nők válasza releváns, mert a nő bőven 50 felett van.Én 30 körül egyébként.Nekem meg a nőnek ugyanaz a napjegye amúgy, neki a holdjegye is az, nekem meg az a holdjegyem, ami a férfinek.Én nem vagyok ilyen bunkó,mint ő, próbáltam normálisan megegyezni is vele, sokan nem ajánlottak volna cserét, hanem lenyúlnák a férjét, és ennyi.Cserébe ezt kapom.Amiért ennyire ideges meg annyira fogja az utcán a kezét meg ez az extrém hajváltás, ezért gondolom ő is tudja érez irántam (még) a férje, és nem mennek otthon túl jól a dolgok.Mert ugyanaz a napjegyem; mint neki, és max akkor lennék ilyen vehemens, ha tudnám a pasim a másikat szereti, még, ha velem is él (még?), amúgy lesajnálnám, még, ha rajta is kapnám, hogy levelet visz, ha tudnám a pasim felém húz, jól megvagyunk.És ilyen extrén hajváltást sem csinálnék, ha minden ok lenne otthon.Elég durva.8 évig ugyanolyan a haja, amikor láttam 1 hónapja az utcán akkor is, és azóta lecserélte és full rövid, full szőke, elég fura, nem?Vagy csak nekem kedves nálam idősebb hölgyek?!
2023. nov. 12. 11:38
 3/13 A kérdező kommentje:

De érted, évek után PONT MOST váltotta le ,amikor 1 hónapja még vállig ért neki, most meg full rövid.Ráadásul szőke, nem az eddigi színe.Nekem ez gyanús egybeesés.

De amúgy ezzel egyetértek, de a koruk nem stimmel teljesen, de a lényeg igen:

"Válasszon közületek! Szerintem egy 60 körüli nős férfi nem fog egy jól működő házasságban 40-es nők után kajtatni, és egy 50-es nő sem kezd el hivalkodni ha minden rendben van." Rég meghalt a kapcsolatuk, mindkét oldalról.Szerintem is.Főleg, hogy mondom a nő már megcsalta 5-6 éve ,de lehet előbb is,de én ezt tudom, hogy kb akkor csalta meg, ahogy számoltam az alapján,akitől megtudtam.Mert neki a pasi mesélte,hogy követte a feleségét meg azt a másik férfit... Meg ugye részegen a nő évekkel ezelőtt elmondta csak a pénzért ment hozzá a szerelmemhez, aki a mostani férje... Amúgy kb 18 éve házasok.

"

2023. nov. 12. 11:43
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi van?

Milyen ajánlat, hogy pénzért engedje el a férjét?? Vagy ezzel csak oda szúrni akartál?

Miért hortad le a frizuráját amikor te szexeltél az ő férjével?! Miért állt neked feljebb?

Nem csoda, hogy megkergetett...

Minek neked 30 évesen egy 50 éves aki ha azt mondják kézen fogva séta akkor kézen fogva séta van? Nem is értem az egészet..

2023. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na most akkor 30 év körül vagy, a szerelmed meg bőven 50 felett, plusz egy évtized...? Azaz lehet 65-70. Szép is a szerelem (vagy a pénztárca?)

...

2023. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
12:30 Nem tudsz olvasni.Ő szexelt mással, amikor javában házasok voltak, mi nem szexeltünk a férjével, csak flört volt.Úgyhogy majd úgy kommentelj, ha olvastad és értelmezted.Olyan ajánlat,hogy nem akart válni a pasi másodszorra is, így a gyerekeire hagyhatja a közös lakásukat, persze a nő is örököl az új jogszabály szerint.Elköltözik, kész.Cserébe én fizetek; amit ő havonta a kasszába rakott.Nem bonyolult.Mert rég megcsalta; elmondta csak a pénzért volt vele.Talán ezért tettem az ajánlatot okoska.Ha te elmondod fűnek-fának részegen, hogy csak a pénzért házasodtál sokadszorra, megcsalod a férjed, ami kitudódik akkor ne lepődj meg, ha valaki azzal áll elő fizet csak engedd el a férjed válás és hercehurca nélkül.Ennyi.
2023. nov. 12. 14:17
 7/13 A kérdező kommentje:
12:48 Látod,hogy te sem tudsz olvasni.Majd akkor kommentelgess, ha megtanultál.Ha én fizetnék a nőnek azért,hogy lépjen le,akkor milyen pénztárcáról van szó?Max az enyémről hülyegyerek.
2023. nov. 12. 14:19
 8/13 A kérdező kommentje:
Olyan kommenteljen, aki a KÉRDÉS kapcsán tud véleményt írni, és 40 felett van, nem valami kis kötekedő pisis!De a kiégett nyanyókák se ide írogassanak, mert ez KOMOLY kérdés!
2023. nov. 12. 14:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem a férfi akkor ébred fel, hogy ki szàmit neki, ha vàlasztàs elé van àllitva! Es ami szàmit az a birtok es az asszony àlltalàban, de ez nem zàrja ki, hogy téged is szeret. Es hogy az asszony félti, az csak normàlis.
2023. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy mégis rájött szar a haja, és, ami nekem jól áll neki nem, mert megváltoztatta.Ennyit erről.Azért szóltam le a frizuráját, mert szarul nézett ki.Meg igénytelenül, és nem csak a haja miatt.Most fel volt öltözve normálisan és teljesen megváltozott a haja.
2023. nov. 12. 14:21
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!