Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerelmi háromszög.2 nő, 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög.2 nő, 1 férfi.Mondanátok véleményt 40 feletti nők?Sztori lent.Szavazzatok 40+ nők!

Figyelt kérdés
Szóval van egy férfi, aki a szerelmem, pár évtizeddel idősebb nálam.Neki van egy kb egy évtizeddel fiatalabb felesége.Bőven 50 felett vannak amúgy.Szóval a férfi kikezdett velem, kiderült talán kötődik is hozzám,nem csak vonzónak tart szexuálisan, de szex nem volt köztünk csak flört,tapogatózás stb.A nő tudja én létezem, sőt, tettem egy csereajánlatot neki, hogy x összegért havonta engedje el a férjét mondván ő már úgyis évekkel ezelőtt megcsalta és részegen beszámolt róla csak a pénzért ment a szerelmemhez.A nőnek ez már a sokadik házassága.Szóval leírtam neki úgyis haldoklik a kapcsolatuk, ha ő rég megcsalta; a férje màr rég az én kezemet fogja otthon mégis játssza magát amit nem értek miért stb.Megemlítettem milyen szarul néz ki, rossz a haja is stb.Erre véletlen találkozom velük az utcájukban.Ment kocsival, én gyalog.Meglátott, üldözni kezdett autóval , kiabált utánam, de olyan dühvel és olyan volt, mint, aki mindjárt megöl, ha utolér, nem túlzok, be is menekültem egy épületbe.Persze degradáló mondatok voltak amiket kiabált utánam, de a hangjából kiéreztem meg amit mondott hogy ha utolér itt tettlegeskedés lesz... Aztán odahívta a férjét az épülethez ahova bementem.Vàrt rám 1,5 órát kb és amikor a férfi megjött fogta az utcán a kezét!Amitől elájultam, hogy kb 8 éve is és azóta is sötét hosszabb haja van, főleg, amikor kb 1 hónapja láttam miután írtam nrki bőven ért vállig is neki, most meg teljrsen rövid és szőke.Ez a hatalmas indulat, amit felém közvetített, az extrém frizuraváltás majdnem 10 év után pont most, ahogy az utcán tünetőlet fogja a szerelmem kezét.Csak nekem tűnik úgy azért volt ekkora indulat benne, azért cserélt hajat drasztikusan és azért fogdossa a férje kezét az utcán amikor azt hiszi làtom mert kétségbeesett, és nem jól mennek otthon a dolgok kettejük között?Vagy tévednék?40 feletti nők, ti hogy gondoljátok? Egyébként eddig kb azonos színű, és majdnem azonos hosszúságú hajunk volt azzal a nővel.A férfinak a sötét haj tetszik, az, ami mindkettőnk hajszíne volt.Egy ideje nem találkozunk, nem beszélünk a férfivel.Most is úgy találkoztunk,hogy levelet akartam vinni a férfinek, amikor jön haza,mert tudtam kb mikor van programja.A nőnek azt az ajánlatot üziben tettem kb 2 és fél héttel e nap előtt,aztán nem írtam neki utána.Szerintetek?

2023. nov. 12. 09:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csak, hogy az én arcom simogatta és rám nézett szerelmesen, és, amikor eljött elköszönni végleg azt mondta "bevonódtam érzelmileg ,ilyen nem volt még velem". :))) Mert előtte nem voltunk szeretők, csak ismerősi minőségben voltak találkozóink.Hát ennyit erről. :))
2023. nov. 12. 14:23
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor szállj le a nő hajáról, meg a horoszkópos maszlagról, és beszélj a férfivel komolyan. Elvégre neki kell döntenie, nem neked.
2023. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mitől szerettél bele ennyire ha még szex sem volt?
2023. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!