Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aszexuálisként semmi esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisként semmi esélyem párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a problémám, hogy egyáltalán nem, vagy csak időnként érzek szexuális vágyat (akkor is csak ha nagyon szerelmes vagyok az illetőbe). Hormonzavarom van, illetve kisebb zaklatások és a sok perverz ember is közrejátszik, de a kiváltó ok igazából mindegy is, ez világéletemben így volt.

Szeretnék kapcsolatot, sőt, családot is, és szerelmes is tudok lenni, de a szex nekem max ilyen 5%-ban fontos és kínosnak érzem kissé, ha valaki begerjed rám és mondjuk elküldi a farkát stb. De hogyan lehetne ebben a szexuális tartalomban túlfűtött világban így élni? Elég sok kínos pillanatot megéltem már, mert sok ember érdeklődött irántam, de én amint megtudtam, miket gondolnak, ki is ábrándultam belőlük. Valaki él kapcsolatban aszexként? Lányok és fiúk egyaránt érdekelnek romantikusan.

24/L



2023. nov. 12. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden esléyed megvan.


Keress olyat, akinek a valódi értékek fontosak. A személyiséged, egyediséged, jóságod.


Csak ismerkedj a saját közegedbe, ahol nincsenek fejletlen ösztönlények, hanem téged néznek a tested helyett.


Már írtak neked egy csomóan, s bár én nem mondanám magam aszexnek, de annyira sokkal hatalmasabb érték a belső, hogy nem vágyom a szexet a szerelmeimmel, illetve nem úgy, a piszkos, üres formáját, mert helyette imádhatom is őket, és feloldódhatok a kettőnk együttes szerelmében. Ha nem is aszexuális valakit, de magam fajtát is találhatsz, aki vágyna rá, de rád nézve egyből a mennyországba esik, ahol csak szeretni vágyik téged, és nem méltó oda a fizikai szint.

2023. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetetlen

És ezt úgy mondom hogy én is az vagyok, csak fejben érzek vonzalmat és kizárólag elérhetetlen férfiak iránt

Engem is értek zaklatások, amit sokáig fel sem fogtam, de a legnagyobb probléma hogy egyszerűen undordom a nem nagyon tökéletes férfiaktól

Egyszer pár éve találkoztam eggyel, akinek amúgy barátnője volt, de annyira lenyűgözött, hogy nem is gondolkodtam és engedtem neki hogy megcsalja velem a barátnőjét(nem konkrét szex)

Nagyon helyes volt, értelmes és magabiztos.

Azóta csak még inkább undordom mindenkitől aki nincs az ő szintjén. Márpedig senki más nincs


Esélytelen így

2023. nov. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"És ezt úgy mondom hogy én is az vagyok, csak fejben érzek vonzalmat és kizárólag elérhetetlen férfiak iránt."


Haha, ugyanígy vagyok vele én is, nálam is minden csak fejben van meg :/.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és tapasztalatokat!

2023. nov. 13. 19:58
 14/15 A kérdező kommentje:
Egyébként kimondottan társkeresés céljából (is) van a kérdés kivételesen, így nem tudom, miért lettek lepontozva az üzisek. Amúgy én flörtölni is szeretek, illetve megbámulni a jól öltözött embereket, de mindig eszembe jut, hogy ruha nélkül már nem kellenének valszeg mellém.
2023. nov. 13. 20:00
 15/15 anonim ***** válasza:

Bennem ez az egyik dolog ami iszonyatosan fokozza az öngyilkossági vágyat

Látom a sok not, hogy mindenki kapcsolatban van, több milliárd nő képes rá, én meg nem

A pénzről nem is beszélve, már olyan gazdag lehetnek ha gold digger lennék mint a ház, de sajnos nincs hozza gyomrom

És valószínű nem is akarom hogy legyen mert nagyon olcsónak tartom az ilyen nőket


De közben meg ott van bennem hogy annyira mérhetetlen módon undordom a ferfiaktol és akkora traumát okoz a nem kívánt érintésük hogy tudom sosem leszek képes megtenni


Rám a pszichológus meg a pszichiáter is hatalmas szemekkel nézett mikor elmondtam hogy sosem volt még kapcsolatom, azt mondtak hogy akinek nincs, azok nem olyan nők mint én

Ezzel sem segítettek sokat


Számomra úgyis az lesz a vége max 40 évesen mert nem akarok egyedül kb hajléktalankent meghalni majd vagy egy gyárban dolgozni 30 évig... mivel a családomnak nincs semmilye

2023. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!