Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt veletek is fiuk hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek is fiuk hogy anyutok rajtakapott amikor epp hokiztatok?

Figyelt kérdés
Vagyis benyitott vagy ilyesmi. Velem sokszor volt hogy tanultam olvasom a törit vagy matek leckét csinálom és hát mivel elég unalmas egyszer csak felállt. Aztán gondoltam kirázom ha már áll addig is pihenek. Már majdnem jön a cucc erre benyit anyum valamiért. Vagy sütit hoz vagy kérdez valamit én meg majdnem elvezek!! Veletek szokott lenni hasonlo??

nov. 19. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is mwgtörtént. Nem látott semmit, csak épp tele lőttem az alsómat ahogy elraktam 😀 pont akkor nyitott be. Fürdőben is volt ilyen, de a hab miatt nem látott semmit.
nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos eleg kinos dolgok ezek!! Enis abba bizok hogy sose latott semmitt
nov. 19. 10:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hogy akkor nyitott be amikor ellőttem

Annyit mondott hogy legalább kulcsra zárhattam volna az ajtót

nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Volt már többször is
nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt már meg, és egyszer pont akkor nyitott be, mikor elélveztem. xDD Ráadásul hatalmasat lőttem, konkrétan arcon kaptam magam. Azóta anyám megtanult kopogni. xDD 18/F
nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt sajnos. Talán nem látta nem tudom. Szombat reggel felébredek hallom semmi mozgás. Gondoltam kirazom gyors mielött anya hazajön boltbol. Lehuztam pizsamám térdig aztán csinálom. Pár perc és nyilik ajtom. Anya még nem ment el boltba konyhába volt csendbe es bejött valamiért.Azt hitte még alszok. Azt hittem megnyilik ágyam és leesek valahova vilag vegére..Aztán gyors felrántottam pizsamát és ugy csinàlltam mintha tvt néztem volna
nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6os na az durva🤣 mikor engem meglátott anya, hogy utána elsírtam magam és azzal nyugtatott az ajtó előtt hogy miért sírsz hát nem láttam semmit🤣🤣🤣🤣🤣
nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 nagyon aranyos sztori
nov. 19. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!