Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zárt strandon mi az uszomester...

Zárt strandon mi az uszomester teendője ha a vendég csúnyán belepiszkít a medencébe: a, észreveszi ki volt az. B, későn veszi észre és csak az eredményt látja. Mit cisnál a rajtakapott emberrel?

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 19:43
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Ha észre veszi, ki volt az kiutasítja az öltözőből, mehet öltözni az öltözőbe, aztán amerre lát. Ha nem derül ki, ki volt az, a további teendők a medencetisztítók dolga, az úszómester meg fertőzésveszély miatt kitessékeli az adott medencéből az embereket és lezárja, kiírják, hogy most nem lehet használni.
2015. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
*jav: az elejét rosszul fogalmaztam meg, úgy értettem, mehet öltözni, aztán ahová akar.
2015. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Oszd meg velem, hogy a pcsaba jön ez a családi kapcsolatok temkorhoz
2015. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
A 3. választ nm én írtam (1-es és 2-es vagyok). Csak a félreértések elkerülése végett...
2015. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

és nem fizettetik ki az emberrel am edence tisztítást?

tehát nyugodtan belekakilhatok?

2015. aug. 7. 21:04
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha elkapja, fel is jelentheti.
2015. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Pénzbírságot kaphatsz érte. Mért akarsz te szándékosan ilyennel trollkodni a strandon?
2015. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

mekkora pénzbírságot kaphatok érte?:

úszómester büntethet?


és és és és és

mekkora pénzbírság? mert van amekkorát még meg is ér ér

2015. aug. 8. 09:28
 9/18 anonim válasza:
Mekkora barom vagy! Ott kisgyerekek is lehetnek! Te sem szeretnéd, hogy a gyereked egy idegen kulajat nyelje le te idióta!
2015. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
legyen szó asajátómról vagy máséról...
2015. aug. 9. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!