Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rosszlányok oldalon ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok oldalon ezt komolyan bevállalják?

Figyelt kérdés

BDSM (alárendelt), Rabnő

Ilyenkor mit engednek meg?

Én szeretem a kötözős szexet, vannak igazi bilincseim is.

Komolyan megengedik a csajok hogy akár ágyhoz is bilincseljék?



nov. 21. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pénz...
nov. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

igen.

olcsóbb, ha van szub partnered ;)

nov. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

ha feltüntette akkor igen

amig várod a válaszokat hogy hitetlenkedsz addig felhívhatnál egyet és na

nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha feltüntette hogy bevállalja akkor igen, de a konkrét részleteket mindig az adott prostival kell megbeszélned. Arra készülj, hogy nem lesz olcsó, sőt nagyon-nagyon nem lesz olcsó!!!

Az igazi bilincset nem szokták megengedni, mert annyira nem akarják a teljes kontrollt átengedni. Neki ugye kell a teste a következő kuncsafthoz is, s nem tudja hogy a vadidegen kuncsaft aki arra a pár órára kibérelte mennyire fog esetleg bekattanni, túltolni a dolgot.

nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudok gyakorlati tapasztalatot írni, mivel nő vagyok, nem járok prostihoz, meg én sem vagyok az. De józan paraszti ésszel azt gondolom, hogy ezt nem sokan vállalják. Kizárt dolog, hogy egy idegen pasinak megengedném, hogy megbilincseljen meg hasonlók. A bdsm egy bizalmi játék, extra 10ezrer ezt nem oldja meg szerintem. De ezt csak én feltételezem, tényleg fel kell hívni, ha pontos infót akarsz.
nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A rabnő és a kikötözés két külön opció, nem véletlenül. :D
nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem +10k annak az ára... 60-80k-nál kezdődik egy teljes programos szubmisszív prosti ára egy alkalomra, de a határ a csillagos ég.
nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs akkora titok ebben, mint gondolod. Az adott szub szexmunkásnak van védelme. És milyen jól is teszi.
nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy a felanalfabeta felspanyol prosti bejeloli azt a pipat is a profiljan hogy rabno meg alarendelt, onmagaban nem jelent semmit.

Ha bejelolte, felhivod, rakerdezel.


Az hogy elso alkalommal elso talalkozaskor az agyhoz bilincselest megengedje valaki, legyen az prosti vagy barki mas, az szinte teljesen kizart, ertheto okokbol.

nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben. Volt hogy hívtam egyéb miatt mert az adatlapján az volt feltüntetve, azt mondta nem vállalja csak így engedte a hirdetést megjeleníteni.
nov. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!