Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rosszlányok oldalon ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok oldalon ezt komolyan bevállalják?

Figyelt kérdés

BDSM (alárendelt), Rabnő

Ilyenkor mit engednek meg?

Én szeretem a kötözős szexet, vannak igazi bilincseim is.

Komolyan megengedik a csajok hogy akár ágyhoz is bilincseljék?



2023. nov. 21. 07:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#10 ilyen nincs. A hirdető a saját kategóriáján belül szabadon olyan opciókat jelöl be, amit csak szeretne, egymástól teljesen függetlenül, olyan kombinációban (kivéve a masszázs, mert ott nem lehet aktus, stb.)

Az valóban igaz, a gyengébb szellemi képességű hirdetők össze-vissza bepipálgatnak mindent, és tényleg azt se tudják mi van az oldalukon.

Akkor az is gyakori, hogy nem ő kezeli magának a hirdetést, ezért nem tudja jól mi van benne.

Az is lehet, változott a menüje, és elfelejtette az aktuálisra frissíteni.

És szintén gyakori dolog, hogy ami be van jelölve, az valamelyik szimpatikus kuncsaft számára elérhető, egy kevésbé szimpatikusnak meg nem, és ilyenkor jön a kamu duma, hogy miért van kiírva amit amúgy “nem is vállal”.

Sajnos szintén túlságosan gyakori, hogy direkt van minden szar bejelölve neki, azért hogy több hívása legyen, de fogalma sincs a negyedéről se.

Szóval nem kell ezeknek a szar dumáknak bedőlni. Biztos van, aki a saját jó közérzete megőrzése érdekében válogat, és vállal el valamit egy jobb vendégnek, és a rosszabbnál meg letagadja. Az ő életük, az ő testük, a szabad akaratuk. Csak okosabban kellene kimagyarázni…

2023. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én visszajártam egy lányhoz kb. fél éven át, 2-3 hetente. A negyedik alkalommal megengedte, hogy ki- vagy megbilincseljem.

(Élvezte is rendesen.)

nov. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!