Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a sportoloknal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a sportoloknal (foci, uszas) megy az oral, fa$z veres, kozos maszti edzes utan, taborokban?

Figyelt kérdés
Nektek volt mar ilyen? Azt hallottam "hetero" fiuknal is gyakran elofordul.

nov. 23. 16:07
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
81%
igen mindenki buzzzi , egy hetero fiú álma hogy verhesse vagy szopizza egy másik hetero fiu farkát
nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
74%

A 20ev alatt amit fociztam soha nem volt ilyen es nem is hallottam ilyenrol.

Mondjuk pofan is vertem volna aki mondjuk a zuhanyzoban mondjuk kiveri vagy ott buzul. Az nem arra lett kitalalva. Otthon mindenki azt csinal amit akar, azzal akivel akar, de egy edzes utan egy kozos helysegben kvara nem.

nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baromságot honnan szedted kérdező?
nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nézd végig a Barracuda-t.
nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Anno kosaraztam, olyan sztorik voltak, hogy valamelyik utánpótlás csapatban 2 srác versenyzett fverésben, hogy melyik megy el hamarabb. De ezt csak mesélték, nem a mi csapatunkban volt.
nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sokszor van ilyen
nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Pletykakent hallottam tobbszor is, hogy elsportolok csinaljak ezt. De akkor lehet nem is olyan nyilt, mint gondoltam.
nov. 23. 21:11
 8/46 A kérdező kommentje:
6-os bovebben???
nov. 23. 21:11
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Én vízilabdáztam. Kiskamaszként ment a hülyülés,később csak azok részéről akik biszexek.

Volt hokizás, igen. Más nem.

nov. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen kis papírkutyák szoptak nálunk mint a kismalacok.
nov. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!