Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni merevedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni merevedési zavar esetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megismerkedtem egy 39 éves férival, rögtön megtaláltuk a közös hangot. Viszont az első szexuális együttlétnél iszonyatosan hamar elment másrészt merevedési zavarokkal küzd. Azt mondta, nagyon izgul, s szeretne nekem mindent megadni, s ha adok lehetőséget, akkor bele fog jönni.Természetesen nem csináltam belőle nagy ügyet, ugyanolyan jó kedéllyel váltunk el. Azóta találkoztunk már párszor, s minden alkalommal volt szex. Volt, amikor erősebb erekciója volt, s sikerült többször is elmennie( már jóval hosszabb ideig tartanak az együttlétek) viszont volt hogy elég gyenge volt az erekciója, vagy utolsó alkalommal 2- 3x próbáltuk, s szex közben elmúlt a merevedés, így meghiúsult az együttlét. Reggelente pedig én úgy vettem észre , hogy nincs merevedése.

Nem akartam pofátlanul kérdezősködni tőle, egyszer beszéltünk csak rövid ideig erről, majd falakat húzott.

Persze újra megpróbálok majd beszèlni vele erről, úgy hogy ne tűnjek tolakodónak,én csak szeretném megérteni, s segíteni ebben a dologban, mert mint embert nagyon nagyon kedvelem. Utána olvastam a neten, ennek lehetnek lelki okai ( biztos hogy alacsonyabb az önértékelése), s emellett derékfájással jár kéthetente masszázsra, még arra gondoltam, ez is szerepet játszhat.

Nektek mi a véleményetek erről? Ez mitől lehet, s mit lehet ez ellen tenni?

Mindenképp megpróbálok erről vele beszélni,csak az utolsó előtti alkalommal már egész jó volt, utoljára pedig mind a 3x lelankadt, s nem akartam erőltetni a beszélgetést s még jobban ráparáztatni.


34 /N



nov. 23. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Az edzés (heti 5 edzés) segítene.
nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

A beszéddel semmire nem méssz, mert a fütyit nem tudod rábeszélni.

Sőt, még a kérdéseiddel jobban stresszeled és még rosszabb lesz az eredmény.

Ha ügyes nő vagy akkor próbálj segíteni kézrátétellel vagy másképp.

Tehát figyeld hogy mire hogyan reagál és aszerint csináld.

Sok múlik ezeket .

Neked kell kitapasztalni hogy mi az ami fickósítja vagy éppen lelombozza.

Tudom hogy ez elég nehéz dolog , főleg meg olyan nőnek aki nincs az ilyenekhez hozzá szokva.

nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ismerős ez a probléma, teljesítéskényszert éreztem évekig, ugyanez volt nekem is, hol lelankadt, hol sikerült. Az segített, hogy a feleségem megértette, hogy az, hogy folyton erről beszélünk és mindenféle eszközökkel megpróbálja felállítani (szexi ruha stb.), csak mélyíti a problémát, mert még inkább úgy érzem, hogy teljesítenem kell, különben már megint csalódik. Amikor eltelt úgy pár hónap, hogy nem próbáltunk szexelni, hanem csak spontán módon volt egy kis petting, és kézzel mentünk el, helyre állt a rend, és azóta nincs ilyen problémám.
nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezer dologtól lehet:

Fáradtság, kiégés, túlhajszoltság.

Húgyúti fertőzés, irritáció, akármi.

Izgulás.

Túl sok koffein, cigi.

Lehet keringési probléma is, de 39 évesen azért az ritkább, mint ahogy a prosztata gondok is.


Az segít, ha nem pörgöd túl. Összebújtok, filmeztek, lelazultok, simogatod, vagy ő téged és nincs kiírva, hogy szex ettől eddig, hanem, amikor mindketten bemelegszetek kicsit.


Ha nagyon nem tud lelazulni, akár egy kis bor is segíthet, vagy orvos által felírt gyengébb nyugtató (nem a kettő együtt).

nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szóljál a szüleinek, hogy beszéljenek a fiukkal, hogy emberelje meg magát. Vagy a barátaival szomszédjaival beszélhetnél, hátha ők tudnak rá hatni. Esetleg a fönökét megkérhetnéd, hogy kevesebbet dolgoztassa, mert ilyen problémái vannak.
nov. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!