Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan segíthetnék a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a páromnak merevedési zavar esetén?

Figyelt kérdés

Páromnak merevedési gondjai vannak, és én segíteni szeretnék neki, de nem tudom, hogy tegyem.


Amennyire én tudom, a dolog oka lelki eredetű: valamikor sok-sok évvel ezelőtt volt egy olyan kapcsolata, ahol a nő folyamatosan megalázta, hogy mennyivel rosszabb, mint a korábbi pasik, túl kicsi, stb. Talán más ok is van a háttérben, de ilyen téren nagyon nehezen nyílik meg, így ritka, hogy őszintén mesél a dolgairól.

Azóta sok év és sok kapcsolat telt el, de amennyire tudom, ez mindig is probléma volt nála. Mikor összejöttünk, sokat mondta nekem is, hogy fél attól, mi lesz, ha együtt leszünk, és nem megy...


Időként vannak nagyon jó szeretkezéseink is, tehát nem mindig van gond, de az esetek nagy részében igen. Fel tudom izgatni, elmondása szerint kíván is engem, azonban ha már bennem van, vagy sokszor az előjáték alatt is akár, "felpuhul". Teljesen véletlenszerű(nek tűnik nekem), hogy mikor, mennyi idő után történik meg a dolog.

Ha nem hagyjuk félbe a szeretkezést, akkor van, hogy utána újra fel tudom izgatni, de nem mindig. Hiába élvezi, hiába szeretné ő is, a merevedése jön-megy jóformán.


Ezt a dolgot ő folyamatosan kudarcként éli meg, rendszeresen mondogatja, hogy mi lesz, ha egyszer megunom, keresek mást, meg ő nem tud nekem eleget adni... Hiába mondom, hogy nincs így, újra és újra előjön a dolog. És nyilván így önmagát generálja, rágörcsöl, még kevésbé megy...

Igazából már ott tartunk, hogy sokszor nem is akarja az együttlétet, és ez viszont nem tesz jót.


Hogyan tudnék segíteni neki esetleg? Az alap, hogy türelmes vagyok, és én így is élvezem az együttléteinket, rengeteget kapok tőle. Az viszont nem jó, hogy őt ennyire frusztrálja a dolog.

Orvoshoz biztosan nem tudom elrángatni, nekem is alig nyílik meg, idegen előtt biztosan nem fog.



2016. máj. 9. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az biztos , ha van merevedése, hogy azavarok lelki eredetűel. A legjobb lenne egy szeológust felkeresni, de ha nem megy bele legy vele megertő, türelme, bíztasd es menni fog idővel.
2016. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Több mint két éve vagyunk együtt, így a "majd idővel" már nem biztos, hogy megállja a helyét. Plusz ahogy írtam, sok év telt el.

Azt gondoltam korábban, hogy lesz majd jobb, talán kicsit naivan, hogy mellettem majd elmúlnak a gondjai, elvégre szeretjük egymást, kíván is engem, mi gond lehetne? De nem tudom, mi többet tehetnék azon kívül, hogy mindig megnyugtatom, hogy én így is élvezem.

Próbálkoztam azzal, hogy "nem hagyom annyiban", tehát hogy kézzel, szájjal kényeztetem, de abból is azt érzi sokszor, hogy nem tud nekem eleget nyújtani.


Egyébként valaki kérdezte üzenetben, itt válaszolnék: én 27 vagyok, ő meg 32.

2016. máj. 9. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha orvoshoz nem tudod elrángatni, akkor nem nagyon fog javulni a helyzet.

Az lenne a legjobb megoldás egyébként.

2016. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!