Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Terhes lettem a volt páromtól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem a volt páromtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megcsaltam a mostani páromat a volt párommal, ezt a párommal meg is beszéltünk miután kiderült hogy megcsaltam. De terhes vagyok, két hónapos. A mostani párommal 1 éve nem szexeltem úgyhogy biztos az exem az apa. Egy ilyet hogy kéne elmondanom a barátomnak és az exemnek?


Köszönöm a segítségeket!!



dec. 7. 19:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd mér el szegényt, ne kelljen egy ilyen szarra pocsékolni az életét.
dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
1 éve nem szexeltetek?! Akkor miért vagytok még mindig együtt?
dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%
Ha az exed amúgy is szeretett volna gyereket, akkor hol itt a gond?
dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
71%
Abortusz, teljesen egyértelű. Kímélj meg egy életet attól, ami rá várna. Aztán gondold át, hogy mennyi értelme van a kapcsolatodnak, ha egy éve nem is szexeltek.
dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
17%
Na megjelentek a gyermekgyilkosok is…Mert ő aztán tudja hogy szarabb lenne az élete a megszületett gyermeknek mintha megölik..Nyílván..Sok árvaházban,vagy fogadott szülőknél felnőtt majd az utolsó válaszolónál sikeresebb életet befutott ember nem ezt mondaná..Én is árvaházban nőttem fel..Nem tudom kik voltak a szüleim de van 2 mérnöki diplomám s egy szerető feleségem 3 gyerekkel..De biztos jobb lett volna ha 32 éve megölnek….
dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
19%
Vetesd el a fenébe.
dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
13%
Gyerekgyilkos liberális hulladék az aki szerint a gyerek nem élet.Add örökbe!!
dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
89%

Első körben sos megbeszéled az exeddel, hogy biz' terhes vagy tőle. Ha vállalja a gyereket, hogy közösen felnevelitek ÉS te is el tudnád képzeni az újrázást az exeddel akkor a kérdéskör megoldódott.

Második körben... mielőbb mond meg a pasidnak. Bár kötve hiszem hogy más kölkét akarná nevelgetni ami egy félrekúrásból sikerült be.

Harmadik körben... (ha a felső kettőre a válasz nem), eldöntöd hogy akarsz-e egyedülálló anyuka lenni vagy sem. Utóbbinál abortusz, vagy örökbeadás.

dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
75%

#5 #7

Rendben akkor most levezetem, hogy miért nem feltétlen rossz az abortusz, két különböző úton is.


1.


Abból indulnak ki az abortuszellenes emberek, hogy az illető zigóta mindenképp jobban jár ha megszületik, mintha nem. Úgy gondolják, hogy nem élni az egy rossz dolog, élni meg egy jó dolog. De ez valójában egyáltalán nem feltétlen van így. A "nem élni rossz dolog" eleve cáfolható, mivel nem arról van szó, hogy mondjuk a lelkek a pokolban szenvednek, és minden egyes szüléssel kimentünk egy lelket a pokolból. Hanem nincsen semmi, nem éreznek semmit, mivel nincs is mivel. Ebből az következik, hogy megszületni valójában csak akkor lenne érdemes, ha jó életre van esélyed, mert a semmi, az ugye semmi, de legalább nem is rossz, ergo a rossz életnél jobb a semmiben maradni. Nyilvánvalóan a jó és rossz élet egy nagyon nehezen megfogható dolog, de például ha valaki öngyilkos lesz, az azt jelenti, hogy számára rossz az élet, tehát inkább a halált, azaz a semmit választja, mert azt jobbnak ítéli a jelenleginél. Nyilván ez egy olyan dolog, amit csak utólag lehet megítélni, mint ahogy azt sem lehet megítélni előre, hogy valaki öngyilkos lesz e, mindenesetre ha valaki egy ilyen helyzetbe születne, akkor én inkább megkímélném ezt a zigótát az élettől, mert sajnos nagyon esélyesnek látom, hogy nem lesz boldog élete, és annál már jobb a semmi.



2.


Van egy kérdésem. Te sosem maszturbálsz? Ugyanis gyakorlatilag minden egyes maszturbáláskor, valamint védekezéssel történő szexnél MEGÖLÖD az ESÉLYÉT hogy megtermékenyíts egy petesejtet, és ugye te a megtermékenyített petesejt megölését gyilkosságnak nevezed, tehát akkor minden egyes maszturbáláskor 1/x gyilkosságot követsz el, ahol x az, hogy átlagban hanyadik punciba élvezésre szokott összejönni a baba. Tehát minden x. maszturbáláskor gyilkosságot követsz el, tehát már feltételezhetően nagyon sokszoros gyilkos vagy, mivel x azért annyira nem nagy szám. Tehát plusz 1 gyilkosság már mit számít, közben meg nem rontaná el teljesen a lány és részben a te életed.

dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%
Engem majdnem elvetettek, a nagymamám mondta anyámnak, mert a vérszerinti apám elhagyta anyát terhesen. Később mondta mama, hogy sajnálja... De szerencsére nem tette meg. A nevelőapám nevelt fel sajátjaként. 6 hónapos terhesen kérte meg anya kezét és össze is házasodtak.
dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!