Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Terhes lettem a volt páromtól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem a volt páromtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megcsaltam a mostani páromat a volt párommal, ezt a párommal meg is beszéltünk miután kiderült hogy megcsaltam. De terhes vagyok, két hónapos. A mostani párommal 1 éve nem szexeltem úgyhogy biztos az exem az apa. Egy ilyet hogy kéne elmondanom a barátomnak és az exemnek?


Köszönöm a segítségeket!!



dec. 7. 19:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
13%

9) Te most a ge¢it es egy 2 honapos magzatot hasonlitottal ossze?? Es radasul gyilkossagnak nevezed a maszturbalast? 🤣🤣

Legalabb rendes példákat hoztal volna fel az abortusz ellen, de mondketto defektes es bugyuta...

dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
8%
Javitas: * az abortusz mellett
dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%

#11

1. Igaz, valójában ahonnan bemásoltam a válaszomat, az egy friss terhességről szólt, ettől függetlenül a logika megállja a helyét, hogy a 2 hónapos magzat ugyanúgy nem egy személy, hanem csak egy POTENCIÁLIS SZEMÉLY, mint egy adag sperma, csak kisebb, a levezetésben x-szel jelölt mértékben.

2. Örülök hogy az első pontomra semmi konkrétat nem reagáltál, ezek szerint azzal egyetértesz:)

dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
79%
És csak hogy tisztázzuk, mert nem sikerült pontosan felfognod amit írtam. Én nem neveztem gyilkosságnak a maszturbálást, pont hogy azt vezettem le, hogy aki azt mondja hogy az abortusz gyilkosság, az ezáltal azt is mondja hogy a maszturbálás részgyilkosság(azaz sok maszturbálás gyilkosság).
dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
81%

Mindkettőre írtam, hogy bugyuta, de ez jobban felbosszantott NŐKÉNT. Kesz vicc, akárhogy lepontoztatok, hisz orvosilag is igazam van, egy sima spermium nincs azon a szinten mint egy 2 honapos embrio. Itt mar megtortent a megtermekenyites es elkezdett fejlodni, nem csak egy himivarsejt. Mar van reflexes mozgasa, vizel is az embrio. Azert tudjuk mar a kulonbseget...

De hagyjuk is a temat, ez az anya dontese.

dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
28%
2 hónapos gyereknek már van szívdobogása..Na az ilyen abortuszpárti szemetek miatt kéne teljesen tiltani az abortuszt..
dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy kéne tiltani az abortuszt, sok nőnél inkább kötelezővé tenném.
dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
79%

#15

Képzeld elsőre is értettem, hogy azt írtad rá hogy bugyuta, csakhogy ez nem egy érdemi cáfolat. Na mindegy sok értelme is van vitázni ha neked az egy érdemi reflektálás, hogy "bugyuta". Gondolom nem sok vitát láttál még.

Azt szintén már KÉTSZER leírtam, hogy nyilván egy sperma nincs egy szinten egy embrióval, viszont még mindig közelebb van egy spermához, mint egy emberhez.

Na mindegy tényleg nem kell reagálnod többet, még egy bugyutázással nem leszünk előrébb.

Viszont erre az egyre válaszolj kérlek:

Szerinted meg nem születni a jobb, vagy végigszenvedni az életed és öngyilkosnak lenni?

dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
24%
Nincs kozelebb a spermahoz, hisz az csak a ferfibol van, az embrio a ket nem egyvelege. Ket ember sejtjeinek kombinacioja ami mozog, vizel, szivhangja van es folyamatosan fejlodik. Egy sperma nem csinal ilyet, de egy magzat/ember mar igen.
dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha a parod tudja hogy megcsaltad, akkor allj elebe es mond hogy masodik felvonas kovetkezik.
dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!