Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kapcsolaton belül “elfogadott”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolaton belül “elfogadott” az önkielégítés? Ez miért számít tabunak?

Figyelt kérdés
Normális az, ha a kapcsolaton belül a pár mindkét fele önkielégít? Persze, ha a helyzet úgy adja.. pl. az egyikőjük elutazik pár napra vagy épp nőként menstruáció alatt (zuhany közben)?! És erről miért nem beszélnek többnyire a párok? Szerintetek korrekt dolog önkielégíteni, ha kapcsolatban vagy, de a körülmények úgy hozzák?

dec. 7. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van amíg nem megy a szex rovására
dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Normális, felvilágosult, XXI. századi embereknél normális, a hülyék, az önbizalomhiányosak meg hisztit csapnak érte.
dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Fura kérdés. Mért ne lenne természetes ? Az emberek kapcsolaton belül is ugyan úgy élik az életüket, mint kapcsolat nélkül, ugyan űgy esznek, wécéznek, sportolnak, fogatmosnak, fűrödnek. Az ilyen sok éve megszokott általános dolgon nem hiszem, hogy változtatna egy kapcsolat.
dec. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem, szoktunk maszturbálni mindketten és beszélünk is róla
dec. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell egy kapcsolatba csinálni?

Valami ott nem passzol akkor.

De előbb utóbb ügyis a szex rovására megy.

dec. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azért mert sokat van távol. Ha itthon van természetesen szex van.
dec. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak elfogadják, ha a nő maszturbál. A nők elfogadják, ha a férfi maszturbál. A feministák nem fogadják el, ha a férfi maszturbál.
dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk tabu, a párom (ő a férfi) azt mondja ő nem önkielégít 7 éve mióta együtt vagyunk és tőlem is ezt várja el. Szóval titkolnom kell előle, hogy vibrátorom van és azon élvezek hatalmasakat mellette. 26N
dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azert verem a fszom kapcsolatba mert akkkr legalabb akkor van szex amikor en akarom
dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Leszarom más véleményét. Én csinálom kapcsolatban is, mert rohadtul jól esik.

Én testem, én életem, senkinek semmi köze hozzá!

dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!