Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kapcsolaton belül “elfogadott”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolaton belül “elfogadott” az önkielégítés? Ez miért számít tabunak?

Figyelt kérdés
Normális az, ha a kapcsolaton belül a pár mindkét fele önkielégít? Persze, ha a helyzet úgy adja.. pl. az egyikőjük elutazik pár napra vagy épp nőként menstruáció alatt (zuhany közben)?! És erről miért nem beszélnek többnyire a párok? Szerintetek korrekt dolog önkielégíteni, ha kapcsolatban vagy, de a körülmények úgy hozzák?

2023. dec. 7. 22:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korrekt dolog.


Igazából lehet unalom űzés, gyors feszültség levezetés.


Pl magadnak gyorsabban összehozol egy orgazmust nemtől függetlenül.


Vagy pl. Látod, hogy a másik fáradt, és te kanos, vagy kancás vagy, és nem akarod basztatni ezzel.


Szóval szerintem ezt nem kell túlgondolni.

2023. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs belőle gond. Párom nem csinálja, mert nem akarja, pedig szabad neki is. Vagy titkolja, mert jobban izgatja, nem tudom. Ő dolga. Én van, hogy mellette is, ha szexelni meg nincs kedve. Aztán van hogy besegít, van, hogy csak nézi.

Ha nincs otthon, nekem meg jól esne, akkor meg miert ne?


Egy szex, vagy egy faszverés nem ugyan az.

2023. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Igen mert a fszverés utan nem kell ottmaradni beszélgetni :D
2023. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

13#-as ott a pont 😂😂😂


Meg elmondani, hogy most mire gondolsz amikor csak fekszel ès nèzed a plafont ès pròbàlsz töltődni.



Mi a tökömre gondolnèk orgazmus utàn. Vàrom, hogy a pulzusom vissza àlljon ès hogy olyan àllapotba jöjjek, hogy kezdődhessen a 2ik menet.

2023. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokszor nem elfogadott, pedig az kéne legyen. Mi úgy csináljuk, hogy én is szoktam kiverni, ő is szokta ujjazni magát. De úgy, mikor egyedül vagyunk, és nem mondjuk el egymásnak. De tudjuk, hogy mindkettőnk szokott. Így teljesen jó.
2023. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy szoktuk hogy maszti aztan egymasra gerjedunk es szex lesz belole
2023. dec. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a csúnya amikor egymás mellett is már csak az van. Semmi más. Miért? Mert annyira megszokta mind a két fél, hogy már csam magán tud segíteni.
2023. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!