Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Koleszos srácok! Emlékeztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koleszos srácok! Emlékeztek még milyen érzés volt először levetkőzni a társaitok előtt? Milyen volt látni a többiek farkát?

Figyelt kérdés
Én is voltam egy évig koleszos. Kicsit szégyellős voltam, mindig a fal felé fordulva zuhanyoztam. De voltak így mások is. Volt viszont olyan srác, akiből nem néztem ki, hogy olyan nagy farka van.

dec. 8. 15:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
mikor bekerültem koleszba, nagyon szégyenlős voltam, főleg az idősebbek előtt. Egy hónap után már természetes volt, hogy minden nap mások előtt vagyok meztelen. olyan is volt, hogy 4 srác beszélgetett a szobában , mikor mentem be zuhanyozás után és én leterítettem az ágyamra a törölközőt a derekamról és meztelenül ültem rá és úgy dumáltunk, míg mindenki felöltözve volt. De volt , aki hülyeségből nekiállta verni a farkát előttünk, meg brmutatta, hogy kell felhúzni az óvszert, stb., ilyenek után már én se voltam szégyenlős.
dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Első pár nap után abszolút nem voltam szégyenlős

Sokan még boxert se húztunk az alváshoz

A recska meg a borotválás pedig mindennapos volt a zuhanyzóban

dec. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nálunk zuhanyzós recska nem nagyon volt, inkább a paplan alatt csöndbe. Akár mennyire is csöndbe próbáltuk, mindig tudtuk, hogy a másik éppen veri.
dec. 9. 07:50
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az zavart, hogy a kisebb méretűek gyakran bámulták az enyém miközben ők a fal felé fordultak
dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is félénk voltam az elején, de szerintem nem kellett pár hónap se és már simán takargatás nélkül zuhanyoztam meg törölköztem a többiek előtt, a szobatársaim előtt meg végképp nem voltam szégyenlős. Volt mindenféle, kicsi, nagy, nagyon nagy, szőrös, szőrtelen.


Mondjuk nem koliban, de 8-ban osztálykiránduláson nálunk is volt olyan, hogy felpróbáltuk egymás előtt az óvszert. Volt egy-két srác, akinek már akkor full kifejlett felnőtt méretű fasza volt.

dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt nagyon, én szerettem. Mindig jó hangulat volt.
márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én az leső időben, napokban kb olyan lehettem, mintha lányként mennék be. :) Olyan szégyenlős voltam, de aztán idővel természetessé vált.
márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellős voltam és ez nem is változott meg. Nem szerettem ha látnak meztelenül, de elviseltem.
márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy emlékszem,kellemetlen volt!

Későn érő voltam,leginkább ezt szégyelltem.

Ráadásul elég erős kíváncsiság volt bennem mások farka iránt,ez sem könnyítette meg a helyzetet.

Örültem hogy vége lett!

ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!