Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lány vagyok és az a kérdés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok és az a kérdés hogy barátnőmet ki elégítettem és hogy nem volt még soha senkivel akkor még szűz ?

Figyelt kérdés
Igen lehet nagyon ciki hogy ezt nem tudom felnőtt létemre

#szűz #szüzesség #Leszbikus szűz ?
dec. 15. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, hogy elégítetted ki?

Ha egy dildóval, akkor átszakadhatott a szűzhátyája.

dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

A kérdés, hogy mit nevezünk szüzességnek? Mert hetero kapcsolatban viszonylag egyértelmű: azt, ha még nem járt pénisz a nőben, vagy a pasi esetében: ha még nem járt vaginában a pélója. (Bár így is érdekesen jön ki, hogy ha mondjuk valaki már végigcumizta a fél környéket, de behatolás nem volt, akkor ő most konkrétan szűz? És akkor az análszexet most minek tartsuk? Azzal elveszítette, vagy sem?)

Illetve homo pasiknál is elég könnyen kezelhető a kérdés, csak szükségszerűen itt az anális dolgoktól teszik függővé.

De leszbikusoknál mi van? Mert azt is kicsit fura lenne kijelenteni, hogy ha két nő egymással vad szexuális életet él, hogy akkor ők szűzek lennének.

(És nem, nem a szűzhártyától függ, hogy valaki szűz-e.)

dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként pedig érezzétek jól magatokat egymással! <3
dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Inkább az a gáz, hogy felnőttként úgy fogalmazol, mint egy kisgyerek.
dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem dugsz semmit a puncijába, addig úgy teszed elégedetté, ahogy akarod. Technikailag szűz fog maradni.
dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Pasi által még szűz, nő által már nem.
dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Mesélj, hogyan történt? :)
dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha átszakad a szűz hártya, akkor biológiailag nem szűz, édes mindegy hogy hogyan, mi által ennyi, ez a ... a pin*ba csak f*sz mehet és azáltal már nem szűz baromság. Ha átszakad akkor biológiailag nem szűz kész ennyi.
jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!