Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Céges rendezvényen szaunában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céges rendezvényen szaunában szerintetek mi lehet az etikett?

Figyelt kérdés

Céges karácsonyi rendezvényen lesz lehetőség szaunázásra.

Szerintetek ebben az esetben is rendesen, meztelenül kellene oda bemenni? Kollégákkal azért más a helyzet mint egyéb esetben. Kicsit fura lenne. Nők, férfiak vegyesen dolgoznak nálunk.

Én nem vagyok szégyellős, de másokat se szeretnék zavarva hozni. Vagy ebben az esetben fürdőruha viselése az alternatíva? Nem tudom a többieknek mi a hozzáállasuk a dologhoz. Mit gondoltok?



dec. 18. 10:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ott majd elválik ez.


Mivel ez Magyarország, 100% hogy textiles szaunázás lesz. :(


Nyugaton nem kell céges buli se ahhoz, hogy szaunába pucéran ülünk be kortól, nemtől függetlenül...

dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Csak nem mindegy hogy közelítem meg. Alapból pucéran, vagy legyen rajtam fürdőruha.

Lehet hogy kihagyom a szaunát, az a biztos 🤣

dec. 18. 10:23
 3/40 Suetonius ***** válasza:
77%

Szerintem semmiképp se hagyd ki! Szaunázni jó! :) Ráadásul a textilmentesség nem jelent okvetlenül meztelenséget. Én mindig jól szórakozom, amikor a lányok, akiknek a fürdőruhája alig bíz valamit a fantáziára, nyakig becsavarva ülnek be szaunázni. :D

Amúgy, ahogy előttem is írták ez a helyszínen elválik.

Attól is függ, hogy wellnessbe mentek-e a Dunántúlra (ott sanszos, hogy textilmentes lesz a házirend), vagy lefoglalt komplexumba, amit csak ti fogtok használni.

De legegyszerűbb, ha ezt a kérdést bedobod, és azonnal választ kapsz rá. :)

dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
93%

Prűdséggel is vezetjük az uniós listát, szóval feltétlenül vigyél fürdőruhát, mert nagyon kellemetlenül fogod érezni magad egyedül meztelenül. Egyébként én is mindig kihagytam ezeket a céges szaunázós bulikat.

Bezzeg kint a németeknél. Havi egyszer mi kollégák elmentünk a helyi fürdőbe, volt aki a feleségét is hozta. Nagyon jó, baráti hangulatban telt, arrafelé senki sem borul ki egy mellbimbó vagy egy fütyi látványától a szaunas részlegen.

dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Suetonius ***** válasza:
88%
Erre nem mernék fogadni, inkább kelet-európai sajátosság ez. Románok, szerbek ugyanúgy nehezen vetkőznek. Múltkor két nagyon szégyellős cseh párba sikerült belefutnom, szóval ja. Nem vagyunk ezzel egyedül :)
dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%
Céges karácsonyi parti eleve necces; ott bizony feszegetve vannak a határok nő és férfi között. Ha még szauna is lesz a programban, akkor meg pláne. A legnagyobb képmutatás lenne fürdőruhában szaunázni; aki mindenáron takargatni akarja magát, az megteheti ezt a karácsonyi partin öltönyben illetve kiskosztümben is. Én személy szerint, ha fürdőruhaviselés lenne előírva, akkor megköszönném a lehetőséget, de nem élnék a szaunázással.
dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
88%
Csak naturba! Vagy csavarj magadköré egy törölközőt.
dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Suetonius ***** válasza:
100%
3#-as és 5#ös vagyok: Csatlakozom az előttem szólóhoz - ha törölközőt tekersz magad köré, akkor semmit nem szólhatnak. :)
dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
93%
Hát oké, van törölköző, de zuhanyozni is kell. A zuhanyzó nagyon ritkán zárható kabin.
dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
90%

Semmiképpen nem hagynám ki, több ok miatt:

Kezdjük azzal, hogy alapból jó dolog a szaunázás.

Segít az egészséged megőrzésében, jót tesz a testnek, léleknek egyaránt.

Emellett ha még a munkatársid is ott lesznek, más lehetőségek is fölmerülhetnek. Pl egy olyan beszélgetés ami előrevisz a ranglétrán, vagy újabb kapcsolatokat lehet építeni.

De számolj azzal is, ha jól sikerül az este és mindenki ott lesz, akkor talán még hónapok múlva is azt fogják fölemlegetni , hogy bezzeg X.Y. még a karácsonyi buliba sem volt képes eljönni.


A fürdőruhás részével ne foglalkozz, bizonyára nem te fogod eldönteni hogy textilmentes lesz a buli vagy sem.

Neked annyi feladatod lesz, hogy úgy viselkedj mint a többiek.

Ne öltözz nyakig bebugyolált múmiának, de a medence szélén se pózolj, mint Michelangeló Dávidja.😂

Próbáld megtalálni az arany középutat!

dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!