Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A boomerek szerint aki z...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boomerek szerint aki z generációs és szűz az csak életképtelen lehet?

Figyelt kérdés
Tipik boomer duma hogy életképtelenre lettek a z generációsok nevelve és nem akarnak kimenni kockáztatni stb meg ezért tenni kell. Hát a magam helyzetéből kiindulva én végtelenül üres vagyok lassan egy évtizede, és ezen semmi nem képes változtatni. Azon túl hogy elmegyek súlyokat mozgatni a terembe (egyetlen dolog ami boldogít) és olyan dolgokat csinálni ami beleillik a normalitásba semmire nincs motivációm, erre pláne nem, már régi barátokkal sem tartom a kapcsolatot. Nem szeretem az emberek társsaságát az az igazság.
dec. 19. 23:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
WTF?
dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod értelmezni amit leírtam akkor nagy bajok vannak a toronyban.
dec. 19. 23:29
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

2. Tuddom értelmezni, hogy ide írod ki a nyomorod. De hogy a "boomerek" mint gondolnak a z generációról az hogy jön ide. Meg hogy csak slengnek használod e a szót, vagy ténylegesen arra a generációra gondolsz...

Mondjuk a kérdésnek akkor sincs sok értelme, z generációs és szűz akkor életképtelen...te kitől hallottál ilyet? Igen, sokat szídják a generációnkat. De nem épp a szüzességgel.

dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Szörnyen primitív az írásképed, majd szóba állok azzal akire vonatkozik a kérdés.
dec. 19. 23:43
 5/30 anonim ***** válasza:
4. Hát ne is állj velem szóba! Várj inkább míg ír egy idősebv személy, akinek az a hobbija, hogy 20-n éves férfiaknak reagál a gyakorin (mert gondolom ha 10 éve üres vagy, akkor már nem tini). Sok szerencsét hozzá!
dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
59%
Nem csak a boomerek szerint..!
dec. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
X generációsként és gyakorló szülőként a véleményem az, mi szerencsések voltunk, hogy technológia, a közösségi média által keltett virtuális világ még nem uralt le minket. Sok minden hiányzott az életünkből, de voltak/vannak valós emberi kapcsolataink, nem volt minden azonnal, várni kellett dolgokra és meg kellett dolgozni érte. Szülőként próbálunk ebből átadni a saját gyerekünknek is. Hál'istennek fogékony is rá. A te problémád ha jól sejtem az lehet, hogy nem kaptál iránymutatást, tanácsot, támogatast a szüleidtől és nem is kellett megkűzdened semmiért sem az életben.
dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Az az életképtelen aki eladja olcson a szuzesseget szexbunokre. A szuz ember nem eletkeptelen, habem igényes es eletrevalo. Mert az elet nem a szabados szex hanem a hazaselet es a gyerekneveles. Tudod, baratocskam? F, 40 es
dec. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
7.Látom gondok vannak a szövegértéssel szóval segítek:Lassan több mint egy évtizede olyan belső ürességet érzek ami egyre csak mélyül és egy "szakember" sem tudta megszüntetni. Így ki érzi a késztetést a randizásra?
dec. 20. 00:00
 10/30 anonim ***** válasza:
9 Akkor ne randiz! Éld az életed s szakadj le a gyakoriról
dec. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!