Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van ennyi kamus a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kamus a szexpartner keresőkön, ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
Egy ideje regisztrálva vagyok több oldalon is, főleg cuckold és hármas szex ami érdekel de semmi komoly kapcsolatfelvétel nem történt eddig. Hetero pasira özönlenek a meleg és bi pasik, párok 99%-a nem is pár csak egy szóló pasi. Mi értelme van ennek nem értem. Komolytalanná és bizalmatlanná vált számomra ez az egész. Kecskemétről meg ne is beszéljünk mert eddig csak homokosok akartak ismerkedni.

dec. 20. 06:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így vagyok ezzel én is.

Homokosok jelentkeznek bőven.


Javaslom nézzél szét a goldengate.hu oldalon.

Az amatőr párok fotóit böngèszve szokott a leìrásban lenni, hogy a pár harmadikat keres.

Ott meg is szokták jelölni, hogy pasit, vagy nőt keresnek harmadiknak.

Persze ezek a párok ritkák, akik harmadikat keresnek, de ha szerencséd van,és találsz ilyet, vedd fel velük a kapcsolatot.

dec. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kitalálom, goldengate? :D :D :D :D
dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindegyiken ez megy, nem csak a Goldenen.
dec. 20. 10:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt netről 3-as kètszer, de tèny, hogy nehèz összehozni.


Èn az Eropolis.hu talàltam őket, de ennek màr 10 ève. Azòta meg màr felhagytam ezzel.


Kamuval èn is talàlkoztam, de szerencsère akikkel èlőben talàlkoztam azok tènyleg azok voktak akiknek mondtàk magukat.

dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mostani párommal is szexpartnerkeresőn ismerkedtem meg,heteró férfiként voltam fent.

Osztom a kérdező véleményét,rengeteg a kamus,magát másnak kiadó,képkéregető szánalmas pöcs.Szóló pasiként normális nőt találni elég nehéz,de nem lehetetlen,nekem 15+ kapcsolatom volt már ilyen oldalakon az utóbbi 4-5 évben.


Most párként vagyunk fent,párokat keresünk,így egy fokkal jobb a helyzet,de itt is sok a magát párnak kiadó szóló pasi.


Aztán ha kiderül,hogy nem kamu az illető,akkor még ott vannak az aberrált,bunkó,farokmutogató,azonnal dugni akaró,minden realitást nélkülöző megnyilvánulások.

dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, sz.r a helyzet, így is úgy is... Sokáig vidéken létem, nem messze Budapesttől, volt hogy nőt kerestem, volt hogy a szeretőmmel lányt, vagy párt, de volt akinek az volt a baja hogy nem Bp-en élünk, pedig utaztunk volna, és valóban gyakran jöttek a feltételezésekkel, hogy nem vagyok-e kíváncsi hetero, de nem vagyok. Ugyan ez megy társkeresés szempontjából is, amikor úgy gondoltam, hogy barátkoznék, ismerkednék, akkor meg laza, vagy támogatásos kapcsolatot kívánó nők jönnek. Amikor meg anyagiakra épülő kapcsolatot kerestem, akkor, meg volt, aki hol lemondta az alkalmat, hol váratlanul elkezdte, hogy most este eljönne hozzám, tiszta őrület az egész. Komolyan, az eddigi legjobb akár laza akár komoly kapcsolataim élőben és spontán alakultak, ott nem lehetett mellébeszélni.
dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zoltan710 ***** válasza:
Egy ilyen társkereső oldal üzemeltetője,elképesztően gazdag. Van sok dolgozója,akik kamuprofilokat gyártanak,és saláta kamu szövegekkel,van amikor mókolt fotókkal tartják az oldalon a sok jóhiszemű embert. Kegyetlenül lehuzzák anyagilag. Nemhiszed el ? Csak gondolj bele a sok hirdetésbe. "Online otthonról végezhető munkára keres embert" ezekre nagyon sokan jelentkeznek,és olcsó pénzért már gyártják is a kamuprofilokat. Ez a gazdagság titka. Persze vannak mitsem tudó igazi résztvevők is,na ők a szenvedő alanyai ennek a jólkitervelt mocskos aljas pénzcsalási láncnak. Persze meglehet találni amit az ember keres,idő pénz és türelem kérdése. Tudom ez igy hihetetlen,pont ezért miliárdosak az üzemeltetők. Mert nagyon kevés ember hiszi ezt el. Azért énis voltam pár oldalon,katasztrófa ami megy.becsábitanak Fizess mindenért. 60% álprofil,10%kamuprofil, 30%vegyes,amiben válogathatsz. Pl rád ir egy csávó,rögtön az elején,"" ha igazi a profilod akkor azonnal küldj egy képet a méhedről"" aztán még ő van megsértődve,és téged tiltanak az oldalon. Bár befizetted a dijat,dehát bukó. És ehez hasonló dolgok. Tehát őszinte részvétem Nektek. Sajna ez van.
dec. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es


Alapjában véve osztom a véleményedet,de úgy gondolom, hogy rosszul választottál oldalt.Szerintem folyamatosan, csak átveréssel, kamuprofillal hosszútávon nem működtethető egy ilyen oldal, kellenek az igazi profilok is.Meg kell tanulni kiszűrni ezeket.Tudom, ez sokszor nem egyszerű,és sok időbe telik, de bele lehet jönni.Van pár jele, hogy kamu a profil.


Én kb.5 éve vagyok fent két szexpartner kereső oldalon,hol egyiken, hol a másikon,de csak időszakosan.Általában 1-2 hónapra fizetek elő, azalatt össze szokott jönni mindig valaki.Volt, hogy egy napon 2 első randim is volt,és olyan is, hogy egyszerre 3 vasam is volt a tűzben,pedig abszolút nem vagyok alfahím!!!Aztán van, hogy hónapokig nem lépek be egyikre sem.


Ha összegeznem kellene, az 5 év alatt elköltöttem kb. 30eFt-ot, de cserébe lett kb.15 szexpartnerem, szépek, kevésbé szépek,normál étvágyúak, nimfománok,hosszabb, rövidebb kapcsolatok stb.Volt egész hosszú kapcsolatom is.Születtek barátságok is...és rengeteg élettörténetet megismerhettem.Van akivel 5 éve tart a barátság, néha extrával :)

Kaptam megalázást,elutasítást, tiltást,szó nélkül lelépést,de elismerést, megbecsülést, és jó szexet, sőt szerelmet is.A többes szexet is ezáltal próbálhattam ki.

Szóval én a saját tapasztalatom alapján azt mondhatom, hogy nagyon is megérte,nem kell részvétet nyilvánítani nekünk. :)

#5-ös is én voltam.

dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:

"párok 99%-a nem is pár csak egy szóló pasi."

Vonósnégyes másodhegedűst, brácsást és bőgőst keres.

dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!