Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, hová a legjobb élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hová a legjobb élvezni maszti végén?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok kinek mi a szokása, kedvenc pozíciója kiverni, a végén hova szerettek lőni. Pl. hasra, szabadban, boxerre, zuhanyzóba, térdelve magad elé stb. :D Kinek hogyan jelenti a legnagyobb megkönnyebbülést?


26F



jan. 1. 19:59
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
33%
A plafonra, az már tényleg szép teljesítmény 3 méter magasra fellőni.
jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
90%
szeretem látni, h mennyi cucc jön belőlem. van amikor nem csapom ki, h minél több gci jöjjön. két kézzel szeretem verni, és magam elé lőni, kedvencem autóban rárántani 💪🏻
jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
2: azt átérzem, vezetés közben már én is csináltam, elég izgi 😁
jan. 1. 20:26
 4/49 anonim ***** válasza:
94%

egyik legjobb faszverés szerintem ✌🏻

mondjuk utána amikor nagyobb adagot nyomsz oda, kell a takarítás 🤣 ezért jó ha vezetés közben vki szépen leáll és le is nyeli szépen 😋

jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Nekem olyan még nem volt, csak egyedül csináltam autóban. A legjobb hogy nehezen tudod kontrollálni, hová megy a cucc, leginkább mindenhová 😂 Viszont az izgalmi faktor miatt nagyot lehet menni
jan. 1. 20:34
 6/49 anonim ***** válasza:
94%

Zuhanyzóban szeretem nagyon. Hamar el lehet tüntetni a nyomokat.

Szobában hanyatt fekve, hasamra, mellkasomra. Olyankor jó érzés érezni a testemen a meleg friss g.cimet.

Vertem már állva, térdelve a padlóra is, az mondjuk a leglátványosabb.

Mindegyiknek megvan a maga szépsége.

Kocsiban is vertem már egyszer, de jött barátnőm és befejezte szájjal. ;)

jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

6: a zuhanyzos azért nagyon jó mert nem kell rá figyelned hova spriccelsz, csak lehet engedni ki ezerrel 😁

Térdelve is nagyon jó, meg négykézláb is, mert úgy is jó messzire lehet

jan. 1. 21:01
 8/49 anonim ***** válasza:
92%
Szobámban, háton fekve a legjobb, majd hasamra élvezek
jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Hasra, mellkasra. :D Volt már olyan, hogy az arcomig is elért :DD 18F
jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

#9 az arc az nagyon komoly, én egyszer szembe lőttem magam 🤣 g.cire kivoltam tőle


Autóba élvezés tényleg csajjal jó, a bőrülés amugyse bírja a meleg cuccot 😅


Zuhanyba praktikus ja. Múltkor amúgy volt szex, de egy plázában annyira állt, h kajak ki kellett csapnom a wc-ben. Beleköptem a tenyérbe, 5 rántás és megvoltam ✌🏻


Mondjuk az anyagot amit otthagytam … hát nem irigylem aki takarított utána gec

jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!