Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk a párommal a tegnap,majd felfújta az óvszer és nem eresztett (nem ment el.). Feltöltöttem vizzel,csepegett az elejét (vagy lefolyt rola a viz ahogy toltottem) . megtöröltem az óvszert és nem folyt. szerintetek vegyek ve egy esemeny utanit?

jan. 1. 22:54
1 2 3
 1/21 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy kéne.
jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Hany alkalommal kivanod eljatszani? Brutalis a hormonjaidnak. Ekkora paranoia mellett nem lehetne normalis gyogyszert iratni?
jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Mért kellene? Az óvszert nem fujkálni kell hanem a farkára húzni szex előtt.
jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintünk ne szexelj! Soha többet! 👍
jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Valószínű én is túlparázom.

Az óvszernek semmi baja nem lett,mégis azt láttam hogy csepeg amiután megtöltöttem. Megtörölgettem és utána nem csepegett.

Most viszont,kilyukasztottam egy ovszert a kis végénél és nem folyt semmi,vagyis nem lyukadt ki vagyis egy tűvel szűrtam meg szóval nem tudom..

jan. 1. 23:17
 6/21 anonim ***** válasza:
Elobb dugtok aztan probaljatok a gumit hogy nem ereszt?
jan. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem,leirtam elég érthetően azt hiszem. Nyilvánvalóan óvszerrel feküdtünk le,majd felfújta hogy megnézze hogy nem e ereszt.
jan. 2. 08:35
 8/21 anonim ***** válasza:
Elobb kell felfujni es utana dugni
jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
fujd fel jó nagyra és mint a bicikli belsőgumit szokták tedd víz alá és figyelmesen nézd végig hogy nem buborékol e valahol ha nem akkor biztos hogy nem ment át rajta sperma.
jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A barátom,nem ment el,szóval sperma biztos nem jöhet ki az óvszerből csak egy nagyon kicsi előváladék, tényleg egy kis minimális jöhet ki,de az a baj,hogy lehúztam az óvszert a wcn szóval kettő lehetőség van.

Parázva várom a mensim,majd 2 hét múlva tesztelek,vagy ameddig benne vagyok a 72 órában beveszek egy esemény utánit.

jan. 2. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!