Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi vesz rá egy fiatal lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vesz rá egy fiatal lányt arra, hogy meztelen képet küldjön?

Figyelt kérdés
Próbálok úgy fogalmazni, hogy ne töröljék a kérdést. Tehát mi vesz egy 2-3 évvel 18 alatti lányt arra, hogy meztelen képet küldjön teljesen idegen egy srácnak úgy, hogy nem is ismeri? (Pl. beszélgetnek snapchaten, majd átfordul szexchatbe és már mennek is). Van aki még bugyiban, melltartóban sem fotózza magát ebben a korban, van aki meg úgy küldi ezeket a képeket, videókat, mint a vízfolyás.

jan. 4. 09:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy buta mint a f.szom! Röviden ennyi a válasz a kérdésedre.
jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
"2-3 évvel fiatalabb"
jan. 4. 10:08
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is küldött akitvel itt kezdtem levelezni.

Mindenféle pozicióban, kitárulkozva, mindenről.


Percek alatt megtaláltam fészen, mindent megtudtam róla. Ha rosszindulatú lennék nagyon tönkretehetném az életét, de beszélgetés után töröltem a fotókat.


Nagyon ostobák az emberek.

jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Butaság/ tapasztalatlanság.
jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Hol az a lány?
jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Az hogy az ilyen "fiatal lányok" legalább 90 százaléka troll mint én. Röhögni szoktunk a kanos lúzereken a haverokkal :D
jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha az arca (egyéb egyértelműen azonosítható dolog) nem látszik, nincs semmi kockázata.
jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Azért ez mindenképpen gáz, annak is aki kapja, mert az ilyen képek birtoklása is törvénybe ütközik. Szerencsére és nem kaptam még senkitől ilyet.
jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Elég, ha 1-2 lány van ilyen ostoba. Utána a pasi már bi vagy leszbikus nőként kiadva magát kér képet nőktől. Cserébe ő is küld "magáról". Aki beveszi, az küld neki, és egyre bővül a repertoár.

Bi nőként egy tucat ilyen képem van, pedig sosem kértem őket. Plusz én sem küldtem, se videó, se hívás. Lehettem volna pasi is, aki aztán felhasználja. Könnyen lehet, hogy férfiaktól kaptam már én is.

Nem lepődnék meg, ha ilyen képküldözgetésnél két pasi beszélgetne. Mindenesetre ha egy lány nagyon Könnyen dobálja a képeket, legyen gyanús, hogy talán pont azért, mert nem magát adja ki...

jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Az hogy mi a "menő", mi a "társadalmi divat", stb azt a celebeken tudja lemérni az ember.

A celebek arra vannak, hogy rajtuk keresztül a nyilvánosság megláthat, és megvitathat olyan dolgokat, amik sokaknál egyébként a zárt ajtók mögött történik.

Amikor a celebek meztelen képeket tesznek fel, kitárulkoznak pl onlyfansen, playboyban, stb, akkor ez a társadalom számára észrevétlenül normálissá válik.

Pl Molnár Anikó olvastam hogy mindent megmutat, aktust, stb, vagy VV Virág, ugyan ez, Nádai Anikó, VV Piros, stb, olyan emberek, akikkel a fiatalok részben azonosulni tudnak, vagy látnak egy mintát, ami "normális" ezért számukra.

jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!