Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Készült már itt valakiről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készült már itt valakiről meztelen kép úgy, hogy nem tudott róla?

Figyelt kérdés

Mondjuk partner más ismerős csinált képet, amin látszik valami intimebb.

Hogy derült ki?



jan. 5. 21:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.
jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Rólam 2 éve készült. Egy haverom csinálta, és egy jó ideig nem is tudtam róla.


20/f

jan. 5. 22:16
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derult ki?
jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#3 Az igazából nem olyan izgalmas. Csak mutatott egy képet a galériájában, és teljesen véletlenül vettem ott észre.

Az már érdekesebb, hogy hogy készült a kép, ha érdekel írhatsz nyugodtan privátban.

jan. 5. 22:39
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
#4: mégis miért írnék privátban? Írd le itt.
jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
A homo erektus megpróbálja becserkészni áldozatát xD
jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen helyzetben fényképezett le? És barátok maradtatok ezek után?
jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer a barátom csinált rólam egy olyan képet és videót is, hogy egy szál tangában hason fekve laptopoztam, és közben igazgatom is néha, tehát látszott a lényeg is, majd ezt megmutatta nekem, na ott azonnal megmondtam neki, hogy ezt nagyon gyorsan törölje ki, és ne fotózzon meg videózzon többet. Most ha ezt akkor nem mutatja meg, lehet nem is tudnék róla most a mai napig sem.
jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Engem videózott a párom miközben hátulról kefèlt, fènykèpezett mikor videóhívásban spricceltem neki.😂
jan. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

Arról azért szerintem kéne tudnia az embernek, hogyha meztelenül van, vannak-e még jelen más szemek, esetleg kamerák.

Ha csak nem az az önfeledten helikopterező fajta a nyilvános öltöző közepén, vagy hullarészeg a medencés partin, de az magára vessen...

És ha csak nem aljas módon berejtettkamerázták a szobádat, de akkor kijár a havernak egy alapos verés.

jan. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!