Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jártál úgy nő vagy és elment...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál úgy nő vagy és elment benned a szeretőd vagy a pasid és aztán találkoztal a másik partnerrel férj vagy szerető és úgy nyalt ki hogy az előző pasid váladéka, spermája még ott volt? Vagy férfiként nyaltál úgy hogy érezted előtte más volt ott

Figyelt kérdés

jan. 7. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Fúj
jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert tegnap volt egy céges rendezvény, amin alaposan volt ivás, és hát egyik másik kolléga nőnek megeredt a nyelve.

Mesélte volt 3hete hogy egy régóta neki csapó pasival találkozott, és vacsiztak aztán felment a pasihoz és megdugtak. De mivel nem volt tervezve a szex csak vacsora így nem volt tervbe a gumi se.

Aztán mikor végeztek a fickó bele élvezett.

Hívta a férje 2percre rá mintha megérezte volna.

Merre van. Ő meg fogta gyorsan felöltözve haza rohant.

De a férje a barátokkal volt meccsnézésen (ezért is ment el a randira)és kicsit se volt szomjas és neki esett amint belépett a lakásba.(mivel randira sexi szoknya és jó ruciba volt)

Mondja a nő alig volt ilyen a férje mar egy ideje. Vagy tényleg jól nézett ki vagy kanos lehett a fickó.

Na mindegy így esett neki és szét nyalta, de furcsállta hogy olyan szagos és furcsa. A koll nő meg nem szólt csak élvezte.


Mivel

jan. 7. 09:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ordas nagy kamuuuu
jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Ocska sztori. Minimum a furdoszobaban zuhany alatt az ujjaval kimossa magat.

Az elet nem gang bang party.

jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kamu vagy csak fantázia. De így adta elő
jan. 7. 09:50
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt egy ovónő csajom, aki egyik alkalommal úgy jött hozzám elvileg munkából, h közvetlen érkezés és csók után a nadrágját és bugyiját lehúzva ágyra löktem, és a punciját széthúzva nyalni kezdtem, és furcsa volt, h nagyon nedves, nem szokott az lenni.

Nehezen nedvesedett amúgy is, ráadásúl szürkésfehér volt.

Az íze pedig hasonló volt, mint a saját spermám íze.

A fúrcsa még az volt, h a bugyiján nem volt folt. Azaz, h sima folyás lett volna, akkor tuti olyan egy nap után a bugyija.

Szerintem valaki belespriccelt, és élvezte, h úgy fogom kinyalni és megdugni.

Volt amúgy több alkalom, mikor nyaltam, és gumiszaga volt a puncijának. Mindig tagadta, pedig nyugodtan elmondhatta volna, h mással is dug.

jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Egy barátom gumiszagú punci nyalás miatt jött rá, hogy a felesége megcsalta. Ma már a feleség hozzáment (a gazdagabb) pasihoz és lett új gyereke is.
jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
jartam így. A feleségem hazajött a buliból. Kinyaltam, éreztem azt az ízt, amit még soha, és folyt a nedv is rendesen. Este átnéztem a telefonját és egyértelmü bukta volt. Nem a barátnőjénèl aludt és nem beszélgettek. Vége lett a kapcsolatnak
jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy adta így elő :DD te találtad ki
jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!