Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti találkoztatok már olyan 50...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoztatok már olyan 50 feletti aktívval, aki tartós élettársi kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés
45 vagyok, de akivel találkoztam, mindenki csak szexet akar, de azt azonnal. Igaz, van aki szeretné rendszeres szexkapcsolatra is, de olyannal nem találkoztam, aki arra vágyna, hogy együtt ébredjünk rendszeresen.

2015. aug. 13. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ff vagy fn szexre vonatkozik a kérdés?
2015. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
F\F kapcsolatra😊
2015. aug. 15. 03:30
 3/5 MrPifta ***** válasza:
100%
én ismerek ilyet, de ő "sajnos" (számodra) már foglalt. Ne aggódj, van számodra is. Sose add fel!
2015. szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen van ilyen.

Csak, bennünk már erősek a korlátok, az élet adta pofonok miatt sokkal kritikusabbak vagyunk magunkkal szemben, nem beszélve arról hogy aki a tükörben rám néz, az mindig azt mondja, hogy vár ebben a korban nem lehet senki se kívánatos.

Maximum pojáca.

2015. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Franc se tudja, néha úgy érzem, hogy igen jó lenne minden nap valaki mellett ébredni. Néha meg úgy, hogy az én jól bejáratott kis kényelmes életembe nem fér bele újdonság. Aztán kezdődik elölről :)
2020. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!