Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő, férfiakkal nem tud eljutni az orgazmusig, viszont a maszturbáció teljesen kielégíti és ez elég neki?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy adva van egy harmincas nő, aki férfival semmiféle módon nem képes átélni az orgazmust. Több férfival próbálta, de soha nem jött össze neki. Tudja magáról, hogy leginkább benne van a hiba. A jelenlegi párjával, hogy ne keltsen benne rossz érzéseket, minden alkalommal színleli az orgazmust. Majd, magányos perceiben önkielégítéssel pótolja azt, amit a a szexuális együttlétek alatt nem kap meg, ami a nő elmondása szerint teljesen kielégíti. Így szerintetek mennyi ideig tud harmonikus lenni egy kapcsolat?

Nem én vagyok sem a férfi sem a nő, ezt mesélték. A véleményetekre vagyok kíváncsi, illetve, hogy él-e más is így a párjával?



jan. 11. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Simán elképzelhető, mert férfival én se tudok elmenni, csak ha magamnak csinálom. Hüvelyi orgazmusom soha nem is volt még.
jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Mi az hogy létezik e? Rengeteg ilyen van.

Nagyon rossz hogy színlel.

Mindez megoldható nyalással, és aktus közbeni kézzel való ingerléssel.

jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is így volt,semmi problémát nem okozott
jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Kb engem írtál le, azzal a kivétellel hogy az orgazmust soha sem színleltem. Plusz annyi, ha együttlét alatt magamat izgatom, akkor úgy sikerül az orgazmus. Ezzel szerintem semmi baj nincsen.
jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Rengeteg ilyen nő van, akinek csak egyedül megy az orgazmus.
jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Én minden balfasznak el lettem mondva, mert ingereltem volna a nő csiklóját, szex közben.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



Elég egyértelmű hogy az aranyfarkú nagyszájúak miatt hazudik, mert ők nem viselnék el, hogy a nőjűk nem tőlük élvez el. Dehát ha a nőknek ez jó, akkor csak csináljátok!

jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Noknek biologiailag nem is kell élveznie a szexet
jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
7. És ebből mi következik? Csikló orgazmusa lehet a nők 99%ánk, az miért ne lehetne prioritás?
jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
94%
A megtermékenyüléshez valóban nem, kedves utolsó, de az egészséges lelkivilághoz ugyanúgy szükségük van a kielégülésre, mint a férfiaknak.
jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is volt egy bomba mellű 32 éves férjes barátnőm, aki elmondása szerint még sohasem élvezett el. Az orált egyoldaluan engedte, de viszonozni nem akarta. Velem sem tudott elélvezni, pedig több alkalommal is mindent kipróbáltam. Sajnos nem tudta úgy elengedni magát, hogy át tudja érezni. Nagyon sajnáltam. A férje egy perverz hülye volt. A vasárnapi ebédnél félmeztelenül kellett ülnie az asztalnál. Talán ez a megalázás is hozzájárult ahhoz, hogy a szexet nem tudta normálisan megélni.
jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!