Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalásként értékelnétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásként értékelnétek, hogy gyakran skype-on férfiakkal videóhívásban maszturbálok, mert férjem ritkán kívánja a szexet és kielégítetlen vagyok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Én nem
2021. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Erre csak a férjed adhatna biztos választ...
2021. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha troll vagy, ha nem vagy troll. Én nem, de én sok minden mást sem. A többiek majd elmondják, hogy nem szereted a férjed, szakíts, válj el, ribizli vagy stb.
2021. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Ribizli vagy. Ez már megcsalás lenne számomra.
2021. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi társadalmi normák szerint az a megcsalás, amibe nem egyezett bele mindkét fél. Ekkor kényszerülsz a közösen megállapított szabályok áthágására = csalásra. Persze lehetne fordítottan is, amit nem tiltottak meg előzetesen azt szabad…. ahogy a törvényeknél is. Más a szokás párkapcsolatokban egyelőre. Ez változhat.
2021. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha beleegyezik, akkor nem, úgy én is szoktam, sőt, néha nézi is. Úgy nem, hogy nem egyezik bele.
2021. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

Engem is izgat az ilyesmi, elküldtem a skype címem vegyél fel! ;)


Amúgy nem megcsalás.

2021. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az asszonyom lennél, és előtte szólnál nekem, akkor nem. De ha úgy buknál le az iszonyatosan rosszul esne, és akkor sokkal többet gondolnék bele az egészbe.
2021. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tud róla a férjed és elfogadja, hogy ennyire béna, akkor nem hiszem, hogy megcsalásnak számít.

Nekem van egy ilyen ismerősöm, akivel nem csak beszélgettünk, hanem kielégítettük magunkat hívás közben. Jóval idősebb nálam és van férje, de mivel 2 perc alatt elélvez, ezért nem lehet vele szexelni.

Minden más jól működik náluk, de a szex nem.

2021. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te ebben a sztoriban egy ártatlan szereplő vagy csupán, akit a fránya férje nem akar megdugni. S hogy ne maradj kielégítetlen, skype-on maszturbálsz vadidegen férfiakkal...kérlek mesélj még!
2021. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!