Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Urak! Nektek is volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NeugasShaman kérdése:

Urak! Nektek is volt már olyan hogy a (körülmetéletlen) péniszetek második-harmadik kör önkielégítés utánra kissé sebes lett?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mennyire rendellenes dolog ez, de nem vagyok körülmetélve és pont annál a résznél ahol a makk miatt nyúlnia kell a bőrnek, van hogy egy kicsit irritálódik a bőröm, sőt: volt már hogy egy pici kb. 2 mm-es seb lett ott. Egyébként normál szexnél barátnőmmel ez nem zavar.

jan. 12. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olajozzad!
jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teher alatt nő a pálma 😂 amúgy meg ja, ki ne verte volna sebesre legalább 1-2x tinikorában? Kb. mindenki.
jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj... Még jegelni is kellett. Mikor elsőnek lett internetem, estétől reggelig rejszoltam a rengeteg poreszre, reggelre tűzvörös lett a farkam és feldagadt az egész. 3-4 napig hozzá sem tudtam érni.
jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csupasz makk ***** válasza:
Velem már többször elõfordult, hogy órákig masztiztam a feszesre metélt hímvesszõmmel, majd a második, vagy a harmadik spriccelésnél már berepedezett a vesszõm szárán feszülõ bõr. Gyermekkoromban ugyanez volt a probléma a fitymámmal, hogy berepedezett, - pedig akkor még nem maszturbáltam, csak a napi zuhanyozásnál húztam hátra - majd hegesedett és egyre szûkebb lett. A végén már tiszta heg volt az egész, olyan szûk volt tele repedésekkel, hogy egyáltalán nem lehetett felhúzni. Ezért a doki 12 éves koromban jóval a makkom pereme alattig lakapta a bõrt és a féket is alaposan kivágta. Nem gond, ha sebes lesz egy jó önkielégítés sorozat alatt a péniszem, mert nincs fitymám, ami újból beszûkülhetne. Olyan is volt, hogy már sebes volt több helyen a vesszõm, de annyira jól esett az önkielégítés, hogy folytattam tovább.
jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!