Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek mi a munkátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek mi a munkátok és mennyire "szopás" az? Van annyira szopásos, hogy felmerült bennetek annak lehetősége, hogy tényleg szopjatok vagy egyebet csináljatok pénzért? Ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
Csóró vagyok, szal nem én leszek az, aki bárkire is ráír csak kíváncsi vagyok.
jan. 17. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem itt már még a férfiak is elgondolkodnak rajta néha. XD Amúgy viccen kívül itt pár éve felajánlotta egy meleg férfi, hogy csak nyalni akarja a talpam és esetleg fogdossa magát közben, nekem semmit nem kell csinálnom. Elég komoly összeget ajánlott érte, én persze egyből elutasítottam, mert nem vagyok meleg. Na hát ma már azért lehet elgondolkodnék rajta sajnos.. 😅
jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Főállású mekis vagyok, azaz 8 órában ott vagyok. Nem utálok bent lenni, a fizetéssel is ki vagyok békülve a körülményekkel együtt. Csak megterhelő az a 8 óra. Legtöbben nincsenek öt napig, 3-4 nap után kell egy pihenő, mert egyszerűen annyira megterhelő mentálisan és fizikailag, akármilyen hihetetlen, hogy egy mekiben mentálisan is terhelve lehet lenni. Azonban így 3-4 napot dolgozok egy szabadnapért. Most úgy alakult az újév miatt, hogy kettő napot lehettem itthon, és istenem, nagyon jólesett. Ha nagy összeget nyernék a lottón, 4 órában csinálnám. Ha nem egy életre elég összeget nyernék, de tényleg nagy összeget, akkor 6 órában lennék. Mozgás megvan, szociálizáció megvan... hasznos.


Felmerült bennem az elképzelés, de nem vagyok olyan, aki meg is tenné. Nem tudnám. Soha nem voltam senkivel, senkivel semmi nem volt, még egy csók sem. Senki nem volt romantikusan. Nem ezért fogom csinálni.


22/l

jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Burger Kingben dolgoztam régen, én imádtam, nagyon korrekt cég. Legnagyobb baklövésem, hogy ott hagytam, mai napig bánom.
jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Szószerint szopok 23/l
jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kereskedelemben dolgozom és utálom. Máshová nem vesznek fel annyi pénzért amennyit itt kapok. A szakmàimban nem tudok elhelyezkedni, mert olyan alacsony a pályakezdő bér, hogy nem tudnám fizetni belőle a lakhatàsom meg a rezsit is, ha enni is akarok valamit még a hónapban. :D

Szóval igen, elég sokszor elgondolkodtam rajta, hogy inkább leszopok valakit, vagy keresek egy helyes és jól kereső pasit, de túl ronda és kövér vagyok ehhez.

Ugyanitt állást keresek Budapesten, ha valaki tud egy jól fizető és pályakezdőbaràt fémipari, asztalos, portás vagy biztonsági őri (fegyveres biztonsági őri is érdekel) munkát az írjon nyugodtan. :D

25/l

jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!