Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy férfin erényöv van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfin erényöv van, akkor fájdalmas neki, amikor merevedése lenne? És nem tud lenni?...

Figyelt kérdés
Mert akkor még csókolózni, szerelmeskedni tud így is, nem?...

jan. 23. 10:53
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

10: Köszi. Akkor neked erényövben is megérné ágyba vinni "az idegen nőt"?


Akkor mivel lehet ettől visszatartani valakit...?

jan. 23. 13:21
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

11. Hát kényszerből erényövet senkivel nem lehet hordatni.


A behatolást megakadályozza, szerintem kevés nő van, akit egy ilyenben levő férfi aki nem is a párja, felizgatna. Tehát nem hiszem hogy a megcsalástól félned kéne, ha ilyet hordtatsz a pároddal.


100%os megoldás sajnos nincs.


Megcsalt a párod, és azért kell? Vagy mi lenne a cél?

Vannak extrémebb típusok, amik farokpiercinget is igényelnek, és annak a helyére illeszkednek be.

De az alternatív megoldásoktól, (nyelv, újjak) ez se véd.

jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

"szerintem kevés nő van, akit egy ilyenben levő férfi aki nem is a párja, felizgatna"

Engem felizgatna.

jan. 23. 13:51
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

13. Hát jó de a legtöbben meg kinevetnének, vagy perverznek néznék a férfit, ha meglátnák erényövben.


Volt itt már pár erényövet kérdés, és legtöbb válasz az volt, hogy nem is tekintenének az embere férfiként.

jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

"13. Hát jó de a legtöbben meg kinevetnének, vagy perverznek néznék a férfit, ha meglátnák erényövben."

Nem kell levetkőztetni teljesen egy együttléthez.

Úgy pár évet, hónapot, hetet, mikor hogy, szokott az ember szerelmeskedni nem teljesen meztelenül, mikor még nem tart ott a kapcsolat.

jan. 23. 14:04
 16/40 anonim ***** válasza:
82%
15. Hát ha olyan szintre jutsz egy férfival, hogy egy erényövet hord miattad, akkor szerintem bízhatsz benne. Ha valaki ilyen szinten alárendelődik neked, akkor aligha fog kosza nyalásokért kockáztatni, inkább azon lesz hogy te minél jobban érezd magad, és veled tudjon lenni rendes szex.
jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
87%
#16-nak igaza van. Tapasztalat.
jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
19%
Már kezdtem unni ezen az oldalon azt a sok erényöves perverz hülye kárdezőt. De mivel most sejtem, hogy talán a nővel van dolgom, közlöm: Én abban a pillanatban szakítanék veled, amikor szóba hoznád, de hát nem vagyunk egyformák. Ha akad olyan balek, akire rá tudod adni, akkor rajta.
jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
75%
18. Ugyan miről kérdezne az ember a szexualitás rovatban, ha nem a fétiseiről? Amúgy meg nem kötelező elolvasni ha nem érdekel!
jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

16: Ne hidd! Rengeteg a kettős, többes életet élő férfi, aki még magának is hazudik, mert ebben nőtt fel, ez az életstílusa, gondolkodásmódja...

Ez leggyakrabban párkapcsolatban lepleződik le, sokkal ritkábban a büntetőbíróságon.

jan. 23. 16:44
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!