Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy férfin erényöv van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfin erényöv van, akkor fájdalmas neki, amikor merevedése lenne? És nem tud lenni?...

Figyelt kérdés
Mert akkor még csókolózni, szerelmeskedni tud így is, nem?...

jan. 23. 10:53
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
83%

20. Hát nem tudom lehet magamból indulok ki, de egy istennőnek kezelném a kulcsőrzőmet, és eszembe nem jutna más nők után koslatni.

Minek mikor megvan a tökéletes partner?

Nagyon rá se mernék nézni másra, nehogy bűnt legyen belőle.

Szomorú egy világ ez, hogy nem képesek a férfiak elköteleződni. 😢

jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

21: Hát nekem elhiheted, hogy ez a mentális állapot, ami miatt a megcsalások is történnek, sokkal szomorúbb, mint a megcsalás.

Kedves iemerősöm ellen nemrég emeltek 4 vádat.

A legtöbb tett pedig felderítetlen szokott lenni.

Nézd meg pl. a Dirty John c. sorozatot...

8 rész, 40 perces részek. Borzasztó... Pláne testközelből átmenni ezen.

jan. 23. 17:12
 23/40 A kérdező kommentje:
21: És neked mitől tökéletes ez a partner?:)
jan. 23. 17:16
 24/40 anonim ***** válasza:
88%
23. Hogy adhatom előtte magamat, nem kell titkolózni. Hát meg hogy is mondjam, lehet kedvesnek lenni vele, akár imádni őt. Mindent megtenni ami neki jó, és látni hogy ez neki jól esik. 🥰
jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
24: Azt hittem, esetleg az erényövhöz van köze. :)
jan. 23. 17:25
 26/40 anonim ***** válasza:
25. Hát ahhoz is, arra gondoltam mint titok, de eleve ilyen jellem vagyok egyébként. Sajnos hozzátartozna hogy kapok érte szexet, és nyilván kéne ezt azt csinálnia az ágyban.
jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
14%
Sok a defektes és beteg csákó.
jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
83%

A hűségesség és megcsalás egy érdekes kérdés, mindkét oldalról. Egyrészt vannak betegesen féltékeny, kontrollmániás nők, másrészt meg kórosan hazudozó, hűtlen férfiak. Akik maguk sem akarnak hűtlenek lenni de kényszerből megteszik. (És persze fordítva ugyanígy, vanank nők akik kényszerből csalnak meg, nem a szex élvezetéért, bármilyen fura ezt felfogni.)


Az ilyen férfiak akár önként is vagy a barátnőjük kedvéért belemennek az erényöv hordásba, anélkül hogy annak bármilyen komolyabb bdsm vonzata lenne. Egész egyszerűen ők is szenvednek ettől és ők is le akarnak szokni a megcsalásról csak nem megy sehogyse, mert nem tartja vissza őket semmi. Az erényöv az egy ilyen visszatartó eszköz lehet.


Ezekről tudni hogy kell hogy játékszerek, tehát ha nagyon akarja valaki le tudja venni, de csak úgy h tönkreteszi az erényövet/lakatot, szóval a párja mindenképp észre fogja venni. Tehát a hűtlenségtől csak akkor véd meg ha az illető fejben maga is eldöntötte hogy nem lesz hűtlen, ez csak egy kis segítség, hogy egy gyengébb pillanatban ne kapja el a hév.

Vannak persze többszázezer Ft-ba kerülő komoly erényövek, ezeket már nem lehet csak úgy simán leügyeskedni, de sztem ha valaki a fejébe veszi hogy megcsal, ezek sem jelentenek 100% biztonságot.


A kérdésedre a válasz pedig: legtöbbször nem fájdalmas, de tud egy kicsit kellemetlen lenni. Néha tud fájni is. Attól függ mekkora erényöv, minél kisebb, annál jobb, a baj akkor van ha félig feláll a farkam és elkezdi húzni a heréket. Ha nem tud benne nagyon megnőni akkor nem kezdi el húzni a heréket se. Illetve ha elkezd felállni akkor tudok arra odafigyelni hogy "lenyugtassam" magam. Ha nyalom a barátnőmet amikor rajtam van, akkor bizony annyira akar ágaskodni a szerszám hogy bizony kicsit fáj ahogy húzza a heréket, de ez abban a felhevült állapotban inkább csak plusz élvezet, mindkettőnknek..


A te esetedben tényleg inkább arra tudok gondolni hogy egy férfi kevésbé kezd úgy egyéjszakás kapcsolatba, hogy erényöv van rajta, mert a nők nagyrésze furának érezné a dolgot és valszeg kiröhögné. De ha a nadrágot nem veszi le, akkor valóban, az egész dolog, titokban maradhat.


Ha viszont biztosra akarsz menni, vannak persze megoldások, több is.

Vannak belülről tüskés erényövek, ezekben kifejezetten fájdalmas, ha elkezd mocorogni a szerszám. Egyetlenegyszer volt rajtam ilyen, utána jó mélyre elástam a fiók mélyére, mert ez tényleg nem olyan, amiben izgató dolgokra akarsz gondolni... esélyét se látom hogy egy nőt kinyaljak vagy csókolózzak úgy hogy rajtam van. Viszont ezt nem lehet folyamatosan hordani, mert sima nyugalmi állapotban se a legkellemesebb, ráadásul a kis tüskék felsérthetik a bőrt, tehát az játszik hogy ha valahova elmegy pl. bulizni akkor ezt kapja bár valószínűleg önként lemond majd a nélküled bulizásról is csak hogy ne kelljen viselnie.

A másik megoldás hogy kombinálod valami más megoldással pl. nyomkövető a telefonra stb, nyomkövetős karkötő, ha egy férfi felvesz a kedvedért erényövet akkor ilyenbe is biztosan bele fog menni.

jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

28: Értem, köszi. <3

És amikben belül tüskék vannak?

Azokat tényleg felveszik?

És az fáj vagy inkább jó?



"ők is szenvednek ettől és ők is le akarnak szokni a megcsalásról csak nem megy sehogyse"

Öööö.. micsoda?..:)

jan. 25. 00:04
 30/40 A kérdező kommentje:

"a baj akkor van ha félig feláll a farkam és elkezdi húzni a heréket. Ha nem tud benne nagyon megnőni akkor"


Mitől függ, hogy meg tud-e "benne" nőni?...


"ha a nadrágot nem veszi le, akkor valóban, az egész dolog, titokban maradhat"

Ezek kemény anyagból vannak... Nem dudorodik akkor? Mert akkor az látszik nadrágon át is.


Ja, látom, kitértél a tüskésre is.

És ha mondjuk valami puhább anyagból volnának a tüskék, pl. gumi, szilikon?

Esetleg kicsit tompább végek lennének benne?

jan. 25. 00:09
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!