Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért néznek állandóan prostin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek állandóan prostinak ?

Figyelt kérdés
Annyiszor mondták már rám szórakozóhelyen , bárokban például hogy ”ez is ezzel a kinézettel pénzt keresni jött” meg minden fiú úgy néz rám hogy húúú de megfektetném , pedig nem öltözök olyan kihivóan , szokott ratjam lenni smink , meg hétvégén ha megyek valahova magas sarkú , meg miniszoknya , esetleg feszülősebb bőrnadrág , de ennyi , most is aki tetszett fiú egy buliban nevetve mondta rám hogy ” tán a sarokról jössz” nem értem , azthittem tetszik a férfiaknak ha kicsit a kedvükre teszek ilyen téren , ja azt nem is mondom hányszor kértek ár ajánlatot amikor pl a taxit vártam este buli után. Ennyire sok a perverz a szórakozóhelyeken/ közösségi helyeken ?

jan. 24. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki ilyennek tart, akkor át kellene gondolni mind az öltözéked, mind a viselkedésed. Már ha zavar. Ha nem zavar, akkor csak így tovább!
jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"meg minden fiú úgy néz rám hogy húúú de megfektetném , pedig nem öltözök olyan kihivóan"


Aha, tudod hány nőtől hallottam már ezt? Miközben pedig ezt mondták, éppen olyan ruhában voltak, amik nem kicsit kihívóak.

Saját magunkat sokszor nem látjuk reálisan, így ha sokan mondják, akkor biztos, hogy van benne valami.

Tehát ha prostinak néznek, és 10 esetből 9-szer, akkor valószínű, hogy tényleg úgy öltözködsz.

jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd milyen ruhákban jársz szórakozni
jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát: a visszajelzések szerint olyan tested van, hogy akár meg is tudnál élni belőle. Nem rossz, ugye?
jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg túl kirívó/igénytelen az öltözködésed az ilyen helyeken, azért néznek többen örömlánynak. Nem sértés, de próbálj meg kicsit visszafogottabb lenni és megnézni, hogy úgy mi történik.
jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk ilyet mondani egy csajnak, hogy "sarokról jössz"... Elég gyökér.
jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Erre szoktam mondani, hogy az gyanús, ha mindenki szembejön az autópályán!!

Gondold át az öltözködésedet, de akár a viselkedésedet is... hátha meglesz a megoldás.

jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egészségedre.
jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a hozzászólásokat ,

hát most egy kicsit akkor elbizonytalanodtam , rakok fel egy képet és akkor véleményt kérek hogy jogosan néztek-e annak(igen ez én vagyok , csak arc nélkül)


[link]

jan. 24. 13:44
 10/19 anonim ***** válasza:

Amúgy tetszik, de bocs, ha kicsit előre hajolsz, ugyelátszik a csomag a lábaid között?

Ezt más férfiak is látják ám...

jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!