Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért néznek állandóan prostin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek állandóan prostinak ?

Figyelt kérdés
Annyiszor mondták már rám szórakozóhelyen , bárokban például hogy ”ez is ezzel a kinézettel pénzt keresni jött” meg minden fiú úgy néz rám hogy húúú de megfektetném , pedig nem öltözök olyan kihivóan , szokott ratjam lenni smink , meg hétvégén ha megyek valahova magas sarkú , meg miniszoknya , esetleg feszülősebb bőrnadrág , de ennyi , most is aki tetszett fiú egy buliban nevetve mondta rám hogy ” tán a sarokról jössz” nem értem , azthittem tetszik a férfiaknak ha kicsit a kedvükre teszek ilyen téren , ja azt nem is mondom hányszor kértek ár ajánlatot amikor pl a taxit vártam este buli után. Ennyire sok a perverz a szórakozóhelyeken/ közösségi helyeken ?

jan. 24. 12:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Köszi a képet!

A ruha hossza olyan, hogy bármit csinálsz benne, a popsid kivillan belőle. Kissé telt az alakod és a ruha, ami a magasságodhoz jó, hajlamos felgyűrődni rajtad. Egyébként csinos!

jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, Te nagyon csinos alkatú nő vagy! Nagyon jól áll rajtad az a ruha! Eléggé közönségesen szólnak hozzád a pasik, durva.

Én semmi ribiset nem látok benned.

jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%

11


Abszolút nem telt az alakja, hülyeséget ne írjál már neki.

Ez pont jó, tökéletes. Csak éppen k*rva rövid ez a ruha, ha lehajolsz, tényleg kivillan ott egy két dolog. De egyébként szép az alakod.

jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Telt?????
jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi az értékeléseket , akkor ezentúl kicsit hosszabb rucit veszek fel , de ilyen csinosat :)

11. Ezt nem önimádásból irom de, nem tudom neked akkor mi a karcsú,

168cm magas vagyok és 52 kiló 😂

jan. 24. 14:36
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen, belátom, a telt nem volt helyálló. Bocsánatot kérek.

Viszont biztatlak arra, hogy tartsd meg az ilyen rövid ruhákat, mert nagyon szexi vagy benne!

jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem igen is ez a ruci hossz tökéletes, mert szép, formás lábaid vannak! A felső is csinos, meg van hozzá a felső tested formája, és a karjaid is szépek, nem olyan pálcika karok.
jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 gabor49 ***** válasza:
ne foglalkozz vele
jan. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Kormányzo85 válasza:
48%
Szia szerintem tökéletes az alakod ruci sem ribis, van ettől durvább is. Ne foglalkozz velük. Párom is hasonló méret, mint te picit nagyobb cicik. Neki is van ilyen ruci. Mikor bulizni mentünk volt egy két csávó szemet vetett rá, főleg mikor pulthoz mentem. Finoman elzavarta őket. Nekem meg dagadt a büszkeség ilyen csajom van. Szóval senkivel se foglalkoz mit mond te érezd jól magad! Úgy mond utcán sétálsz Pl taxihoz egy hosszabb vékony ruhát vegyél fel azt senki nem lát semmit mibe vagy. Elnézést nöi ruha megnevezéseket nem tudom, csak levenni férfi vagyok! 😁😁
jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!