Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vállalható, normális vágy ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalható, normális vágy ez?

Figyelt kérdés

Szeretem a bilincses játékokat, és szeretnék egyszer egy lányt így kényeztetni:

Hátrabilincselt kezekkel bekötött szemekkel térdelve várni rá, és jó kinyalni őt, csúcsra juttatni. Majd le is szophatna így.

Eddig csak én bilincseltem mg lányt, jó lenne ezt fordítva is kipróbálni



jan. 25. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen vállalható! Főleg egy olyan lánynál, aki szeret néha kicsit uralkodni is.
jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem valami extrém dolog.
jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkora májre vagy hogy a fordítottját kipróbáltad akkor gondolom tudsz csajozni és meg tudod találni a dominádat.

Ja, hogy normális-e... kit érdekel más mit gondol??? Azt keresd meg aki ugyanerre vágyik, mások véleményére meg nagy ívben...

jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
úgy, ahogy #3 mondja; ha találsz vkit, akivel pont ugyanazt szeretitek, akkor minimum köztetek biztosan normális a vágyad, vágyatok :)
jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán vállalható, bár minden pasi ilyen kreatív lenne és hagyná magát megbilincselni is:)
jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök rendben van :)
jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel gond. Én is szeretem oda vissza az ilyen játékokat.
jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen oké fantázia, nekem inkább azzal lenne gondom, hogy szeretem, ha nyalás közben az ujjait is használja a férfi. :)
jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Teljesen normális.
febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!