Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mostanában nagyon izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nagyon izgat amikor 1 lánynak fekete körmei vannak ez gáz ?

Figyelt kérdés

Szerintem rohadt szexi amikor fekete körmei vannak 1 lánynak


[link]


ezen a képen nekem 10/10 es neked tetszik ?



#lábfétis #Fekete körmök
jan. 29. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de nem tetszik. Nekem az tetszik ha nincs semmilyen festék rajta, az se gáz.
jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem szexi. Bár a legtöbb körömlak szép tud lenni egy nőn. Én egyedül azt nem értem amikor valaki olyan színt választ, mint pl a sárga, zöld vagy valami hasonló árnyalatot amiről nekem mindig valami gombás, higiénia mentes dolog jut eszembe. De ez lehet csak az én hülyeségem.


Nekem a fekete nem tetszik jobban, mint a vörös, piros, sötét lila.


De nincs ezzel baj, ha nem tukmálod a másikra úgy, hogy ő nem akarja.


F

jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is!!

Az én speciális kedvencem a fehér vagy akár a rózsaszín, de a fekete is vadito nagyon

jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3 Az a jó ,hogy nem kell azt vettem észre most ,hogy elég menő a lányok között a fekete körmök
jan. 29. 18:05
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Mindegy. Műköröm ne legyen, ez a lényeg.
jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyakran mattfeketék a körmeim, szeretem mert elegáns és mindenhez passzol, amúgy is nagyrészt fekete cuccokat hordok.
jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7 meg nézném szívesen
jan. 29. 18:51
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#7 Én is szinte csak feketéket, ezt a stilust nagyon szeretem a nőkben fekete körmökkel meg tökéletes
jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17%
Más lányokon igen szexi az ilyen köröm, de a konkrét fotón árulkodó a bőrszín, hogy távolkeleti a hölgy s ez negatív mert ez a nép megpróbál mindent ellepni, reklámoznak velük még magyar márkák is, nonszensz!
jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!