Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában divat lett a...

Mostanában divat lett a túrázóknak a kötött harisnyanadág?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, de az elmúlt napokban voltam túrázni a hegyekben, amikor éppen egy pihenőhelyen lazítottam a fáradt izmaimat.Egyszer csak megjelent 2 fiatalember, és mindketten pulóvert, rövidnadrágot, és azt a nagyon régi fajta kötött harisnyanadrágot viselték, azt a bordázottat.Az egyik szürke színűt viselt, a másik világosbarnát.

Na most engemet általában hidegen hagy, hogy ki mit hord, nem is nagyon érdekel!De ez nekem roppant különös volt, pedig jól láttam, mert épp előttem sétáltak el jó napot köszönve.A bicikliseken,futó embereken már láttam harisnyát, de az fekete volt.De azt a fajta harisnyát, amit a két túrázó viselt, olyat az oviban hordtak nagyon régen a gyerekek.Semmi közöm hozzá, ha nekik az a kényelmes,legyen! De nekem ez olyan furcsa volt, hogy két srác ilyen harisnyát vett föl.A fekete legging az nem lett volna feltünő, de egy kötött harisnyanadrág?Hát nem is tudom!



2021. okt. 12. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Hát eléggé érdekes történet, de tudod nagyon sok férfi hord a hidegben harisnyát, csak a legtöbben nem verik a dolgot nagydobra!Aztán meg az a harisnya, amiről te beszélsz, én már vagy 20-22 éve nem láttam a boltokban.Pedig ahogy te írtad, oviban, meg alsótagozatos suliban ilyeneket vettünk fel a hidegben.De a tárgyra térve, szerintem lehet, hogy rendelték valahonnan külföldről azokat a harisnyákat, és ha az a kényelmes nekik,akkor a továbbiakban is viselni fogják!
2021. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Az én munkám olyan hogy gyakorlatilag télen nyáron a szabadban dolgozom, ráadásul most pont a hegyekben vagyok ott teljesen más az időjárás, egész nap kint lenni más mint csak valaki ki szalad valamiért. Én is pontosan ugyan ilyen harisnyanadrágot hordok ezt a vastag pamut bordásat, a nadrág alatt. Ma van nekem is a váltó pont tegnap még elég volt a leggings, ma már viszont harisnya kell. Én kicsi korom óta ilyen harisnyát hordok igy neveltek anno, nekem nagyon kényelmes és nagyon szeretem hordani, nagyon jó meleg és azért elég jó strapabíró is. De ide haza tényleg nem lehet kapni, én is úgy rendeletem magamnak, tavaly viszont nagy szerencsém volt egy falusi kis piacon árult egy néni pont a méretemben, meg is vettem tőle az összeset.

De amúgy egy kicsit vissza kanyarodva a kérdésre nekem van nem egy barátom aki hord ilyen harisnyát, pont azért mert jó meleg.

2021. okt. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát még ha engem látnál kérdező!

Én vastagabb 40 denes nejlont szoktam ugyan így hordani, azt mindenhol megkapod, nem úgy mint ezt az ovis bordázottat ahogy az egyes is írta, szinte sehol nem kapni.

Most mert férfi vagyok, nehogy már válogatása kényszerüljek a ruhák miatt csak ezért.

Ahogy írtad, mindenki azt hord ami kényelmes neki, én is úgy teszek.

2021. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Milyen kár, hogy nem találkoztam én is azzal a két fiatalemberrel! Mert én biztosan megkérdeztem volna tőlük, hogy honnan szerették be az a bordázott pamutharisnyát! És kedves 3.válaszoló! Tudd meg, hogy nem ovis kinézetű az a harisnya, mert sok felnőtt nő hordta annak idején, a suliban vagy 4 tanárnőt is viselte.

Nagy kár, hogy ilyet már nem gyártanak, mert találtam egy külföldi weboldalt, ahol szakasztott ugyanilyen bordás harisnyanadrágot lehet rendelni, de szallítással együtt 1 db.harisnya 43 €, vagyis 14 000 Ft.Az kicsit sokba kerül a Magyar béreket figyelembevéve!

2021. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Rengeteget túrázok de még életemben nem láttam aki ilyen harisnyát hordott volna.


Decathlonos, esetleg Nike, Northface stb márkás feszülős futónadrág van mindenkin. Télen pedig pamut vagy esetleg gyapjú aláöltöző,de szigorúan nadrág alatt! Még életemben nem láttam aki aláöltözőben túrázott volna télen. Értelme sincs mert hideg, átfúj rajta a szél, és elázik. Tehát max nagyon buta, vagy legalábbis nagyon tapasztalatlan túrázókon láthattál ilyen "harisnyát".

2021. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is igy szoktam kiranduli csak 50 vagy 100den harisnyanadragban.
2021. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát ez hihetetlen, de én most voltam nemrég túrázni a kőszegi-hegységben, és egy 40-45 év körüli férfit láttam így az Írott kői kilátónál.Sötétkék kapucnis pulóver, rahúzva egy piros póló, fekete rövidnadrág, és azt a bordás piros harisnyanadragot viselte vastag zoknival, meg túracipővel.Talán furcsa kijelentés , de esküszöm még jól is állt neki!Aztán tavaly májusban meg a Börzsönyben a Csóványos kilátónál láttam egy hasonló korú férfit, ugyanilyen bordás harisnyanadrágot viselt, de az sárga színű volt,és szintén a Börzsönyben a Julianus kilátónál láttam egy harmadik férfit, de azon meg fehér harisnya volt,és azt is bordázott.Sokat járok túrázni a hegyekbe, nekem már ez nem annyira meglepő! De ha nekik ez a kényelmes, viseljék egeszséggel!
2021. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Biztos azért viselik mert szeretik, mert gondolom ezzel mindenki úgy van, már mint hogy azt veszi fel amit szeret, amit nem szeret azt nem veszi fel.

Nekem is van ilyen harisnyám, én is azért viselem mert szeretem. Tudom hogy van olyan akinek nagyon furcsa az ha egy fiú harisnyát visel, de ez van.

Különösebben nem foglalkozom vele. Mert szerintem semmi extra nincs ebben.

2021. okt. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8!

A nők lenyúlták tőlünk a harisnyát, és sajnos sokáig annyira olyan hülyék voltunk, hogy még be is ismertük, hogy a harisnya női ruhadarab.

De most már felnyílik a szeme sok pasinak, hogy nem fogunk még helyeselni is nekik, hogy igen ti nők viseljétek mert női darab.

Hát nem!

Én is visszahódítom azt ami a miénk volt!

2021. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Öreg, 2021 van. Azt veszel fel amit akarsz, kutyát se érdekli. Ha rózsaszín tangát veszel fel az utcára, páran még meg is tapsolnak.
2021. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!