Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nagyobb jobb, de nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyobb jobb, de nem a méret a lényeg? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

A nagyobb jobb. Pont. Ez tény. Innentől kezdve viszont, hogy a fenébe ne a méret lenne a lényeg? Ha valami csak azzal jobb tud lenni, hogy nagyobb, akkor ez már éppen elég ok erre.


Ez olyan, mintha egy gyorsulási versenynél azt mondanánk, hogy jobb a gyorsabb, jobban gyorsuló autó, de nem az a lényeg. Hát akkor mi? A színe?


Lehet jönni a technikával (jobb sofőr), de sose fogsz trabanttal (kis pénisz) nyerni Ferrari (nagy pénisz) ellen.



jan. 30. 17:12
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
71%

Nőként írom,hogy lehet ezt tekerni, de van benne igazság. Fentebb is leírta valaki, hogy ugyan nem a farokméret alapján válogat,de bakker "elmegy" a szex. Ki akar "elmegy szexet"? Én olyant akarok amitől lezsibbad a lábujjam is.


Ha most eltekintünk a cm-ektől,nekem inkább a vastagsága a lényeg, mert lehet akárhány cm, ha vékony, nem tölt ki, akkor sajnos hiába.


Én átfogalmaznám az állítást: a vastagabb jobb.

jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

#28

Dehogynem másról beszélsz. Velem bármit meg lehet beszélni, csak normálisan kell, aminek fontos része az őszinteség. De mindegy, nem a beszélgetés a téma.


#29

Nem, te azért nem írsz, mert nem akarod beismerni a tényt. Valamiért fontos neked az álomvilágban élés és, hogy minél több embert félrevezess hamis reményekkel.


#30

Szerintem is az. Leírom, hogy a nagyobb jobb, aztán a kérdező a hülye, amiért ezt ő is tudja. Ez tényleg nevetséges.

jan. 31. 23:05
 33/44 A kérdező kommentje:

#31

Köszi, hogy a kérdésre válaszoltál. Át lehet fogalmazni, de a "nagyobb" szó magába foglalja a hosszt is és a vastagságot is.

jan. 31. 23:10
 34/44 anonim ***** válasza:
Azért ahogy írtad, nem mindegy, hogy hosszra nagy vagy kerületre.
jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

#34

Nem, de mindegyik méret és fontos. Szerinted melyikből mekkora az ideális?

febr. 1. 15:27
 36/44 A kérdező kommentje:
febr. 2. 15:04
 37/44 anonim ***** válasza:
Nyilván mindennek megvan a maga előnye és hátránya egy nagyobb farok több odafigyelést igényel,mert könnyű vele fájdalmat okozni pillanatok alatt (tapasztalat), így nehéz vele elengednie magát az embernek. Persze van az a nagyon kis réteg aki bírja de a legtöbb nő nem. Ez a hátránya. Az előnye pedig az hogy sokkal több póz elérhető egy nagyobb farokkal, így változatos, és nem csúszik ki,mint egy kisebb mérettel. Sőt hármas alkalmával pedig szendvicsben főleg jól tud jönni.
febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

#37

És intenzívebben stimulál, jobban kitölt, gyorsabban és erősebb orgazmust okoz.

febr. 2. 15:24
 39/44 anonim ***** válasza:
Tornáztatom a farkam,közben próbálok fogyni többet mozogni….egy pár hete észre vettem így lemértem kerületre egy centivel több vagyok….Teljesen Más dimenzió.A feleségem nem hitt a szemének s az az öröm a meglepődés..az a vágy az arcán mindent elárul s megmagyaráz.
febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

#39

Tornáztatod a farkadat? Hogy?

febr. 6. 19:20
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!