Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyan jöttetek rá hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan jöttetek rá hogy hogyan kell kiverni?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok akkor és most?

jan. 31. 07:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon korán, 7-8 évesen rájöttem, hogy jólesik húzogatni, majd évekkel később addig húzogattam, amíg el is sültem.
jan. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb 12 évesen, egy osztálytársam mesélt róla, aztán kipróbáltam otthon. Akkor még nem jött semmi, de pár hónap múlva már igen.
jan. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom pontosan, arra emlékszem, hogy 8 vagy 9 évesen műtétre vártam a kórházban, és akkor már úgy próbáltam enyhíteni a feszültséget, hogy játszottam a kukimmal.

Olyan 10 éves korom körül sokszor letoltam a nadrágom az ágyban, tettem magam alá egy lepedőt és úgy játszottam magammal. Aztán volt, hogy bealudtam közben, és reggel úgy keltettek, hogy le volt tolva a gatyám.

jan. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Kb 7 voltam, magamtól jöttem rá.
jan. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Kb 7 evesen unikateso tanitott meg ra. Azota is szivesen csinalom.
jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
6-7 éves voltam, és dugtam az ágyamat, de hogy honnan jött az ihlet, azt nem tudom.
jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
10 évesen mutatta meg a bátyám már akkor jött is cucc, privátban írok többet is akit érdekel
jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tesóm mutatta meg
jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm által kb 10évesen
jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

12 körül lehettem, amikor megmutatta a szomszéd bácsi, aki akkor olyan 50-60 körül lehetett.

Simogatta a kukimat, sőt be is kapta.

Akkor még nem tudtam, hogy ez így nem igazán oké, de ma már tudom.

Szerencsére nem vitt el rossz irányba, nem lettem meleg.

febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!