Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyan jöttetek rá hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan jöttetek rá hogy hogyan kell kiverni?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok akkor és most?

jan. 31. 07:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó barátom bátyja vett rá minket pár dologra, én onnantól kezdve maszturbálok. Hatodikosok voltunk, szóval olyan 12 évesen. A srác már majdnem 18 volt akkor.
febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Én 12 voltam amikor a 16 éves nővérem megkérdezte, hogy durrantottam e el már magam.

Én akkor nem igazán tudam miről van szó, hogy mire is gondol.

Ő mondta el, hogy mit csináljak és hogy hogyan kell csinálni.

febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem magamtól jöttem rá, 12 éves voltam amikor egy nagyobb fiú előbb sokat beszélt róla, majd miután felkeltette a kíváncsiságom, megmutatta azzal a feltétellel hogy őt utánozva vele együtt kipróbálom.
febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 10-12 lehettem.

Furdokadban, furdes kozben kicsit tul lelkesen mostam.

Aztan persze mar elore megfontolt szandekkal jatszottam vele.

febr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hason fekve néztem a tévében olyasmit, ami izgató volt (akkor még nem is tudtam, hogy miért tetszik annyira, de már érdekesnek találtam) és egyszer csak éreztem, hogy megmozdul a péniszem. Meglepődtem, de jó érzés volt, ahogy nekidörgölődött a nadrágnak/ágynak. Ezután gyakran csináltam ezt, mert mindig finom érzés volt, mígnem egy napon hirtelen "nagyon jó" lett: életemben először elélveztem. Másnap is próbálkoztam, akkor nem sikerült, de nem adtam fel. Tovább kísérleteztem és egyre gyakrabban és biztosabban jutottam el az orgazmusig. Kezdetben a csípőm ösztönös mozgatásával igyekeztem fokozni az érzést, aztán nemsokára rájöttem hogyan tudom kézzel izgatni magam.


Ekkor 11-12 éves lehettem, nem emlékszek pontosan. Az biztos, hogy 13 évesen már rendszeresen végeztem önkielégítést.

febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos ez kicsit kellemetlen. Én már 4-5 éves koromban tudtam mit érzek amikor a kismotoromon ültem és ahogy hozzaszorítottam éreztem amit kell.
febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem emlékszem. De tudom hogy nem huzogattam eleinte, azt valahol olvastam. Mostanában inkább azon gondolkoztam, mikor tudatosult bennem hogy vannak golyóim és azok mire valók. Csak arra emlékszem, hogy úgy gondoltam ha valamiert kiszakad a zacskóm akkor a golyóim kiesnek.

Hm.. meg is kérdezem.

febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Kitől kérdezted meg? És mit válaszoltak?
febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
46%

#18, itt, ki is írtam egy ilyen kérdést :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

febr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!