Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meleg vagyok akkor? 18f

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok akkor? 18f

Figyelt kérdés
Sokszor álmodom arról, hogy férfiakkal szexelek. Ma pl. pont egy kigyúrt csávó volt, és semmi ellenérzésem nem volt, pedig ha be is jönnek, akkor nekem az inkább lányosabb fiúk tetszenek, és azt is 10szer meggondolnám mielőtt belemenném ilyesmibe, de a lényeg hogy így is álló farokkal ébredtem. Nekem csak barátnőim voltak eddig, de régóta érdekel az ilyesmi.

febr. 7. 11:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nők is érdekelnek, akkor bi. De nem hetero
febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Gyógyuljatok meg.
febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Az vagy.

Én heteróként sose álmodtam ilyet... Csak csajokkal vagyok álmomban is.

febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én bixesnek gondolnálak, ha a lányok és a fiúk is bejönnek. De az is lehet, hogy csak kipróbálnád velük a dolgot azaz felkeltette az érdeklődésedet.
febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Es hogy szexeltél veluk?
febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Az alapkérdést most nem válaszolnám meg, de azt megjegyezném, hogy a fasza az embernek mindig áll az álmodós alvásszakaszokban (REM fázis). Egy éjszaka alatt tehát többször is. És az álom tartalmától függetlenül. Ébredtem én már teljesen erotikamentes, sőt nyomasztó álomból kőkemény fasszal.
febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha valojaban tetszettek a lanyok es tudtal veluk szexelni, akkor meleg nem hiszem, hogy vagy. Max biszex.
febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

#6 viszont a kérdező azt írja, hogy azt álmodta, férfiakkal szexel.

Innentől kezdve a válaszod irreleváns.

febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

8

Dehogyis irreleváns.

Pont azt próbáltam megértetni, hogy a faszfelállásban nem oszt vagy szoroz, hogy csávókkal szexelsz álmodban, vagy épp látsz a tengerbe zuhanni egy utasszállítót, háttérben meg lángol Los Angeles. Tehát persze, hogy feláll neki, ha erotikusat álmodik, de akkor is, ha nem.

Extrém példa: nekem múltkor egy olyan álmom közben volt majdnem éjszakai magömlésem, amiben semmilyen szexuális tartalom nem volt. Valami irodában ültem. És 49 vagyok. Csak időben felébredtem, mert azt hittem, pisilnem kell, és próbáltam erősen visszatartani, be ne vizeljek, közben nem is az kellett. És ezzel meghiúsult a magömlés.


Ráadásul a pszichológia tudománya szerint az álom soha sem a konkrét tartalmát jelenti valójában, egészen más dolgokra utal, mást jelez, mint ami maga a cselekmény/történés az álomban.

febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

9 egy hetero ritkán álmodik arról, hogy a saját nemével szexel. És leírta, hogy nincsenek ezzel ellenvetései és hogy a lányos fiúk tetszenek neki, és hogy régóta érdekli őt ez a téma.

Végigolvastad a kérdést?

febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!