Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meleg vagyok akkor? 18f

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok akkor? 18f

Figyelt kérdés
Sokszor álmodom arról, hogy férfiakkal szexelek. Ma pl. pont egy kigyúrt csávó volt, és semmi ellenérzésem nem volt, pedig ha be is jönnek, akkor nekem az inkább lányosabb fiúk tetszenek, és azt is 10szer meggondolnám mielőtt belemenném ilyesmibe, de a lényeg hogy így is álló farokkal ébredtem. Nekem csak barátnőim voltak eddig, de régóta érdekel az ilyesmi.

febr. 7. 11:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

10

Végig, kérlek alássan. Tehát akkor az számít, hogy mit álmodott, attól meleg-e, az a bizonyítéka, hogy meleg, vagy egész egyszerűen egyébként is az („a lányos fiúk tetszenek neki, és hogy régóta érdekli őt ez a téma”)?

Amúgy veled még sosem fordult elő, hogy olyat álmodtál, amire azt mondtad, wtf, hát az életben ilyet / vele nem tennék sose? És mondjuk szégyellted magad?

A kérdezőnél nyilván egybeesik a szexuális orientációja ezzel az álmával, de ez korántsem így van minden álommal, sőt az álmok többségénél.

Én ennél érthetőbben nem tudok érvelni.

febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg ne feledjük, hogy 18 éves. Ilyenkor aztán mindenfelé is orientálódik az ember, mindenféle is felizgatja, mindenféle is érdekli, sok mindent kipróbál, még az is, aki később cső heteró lesz.
febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

11 kérlek alássan, nagyon is tisztában vagyok az álmok szürreális képi megjelenítésével, hogy a tudatalatti igazán érdekes módon fejezi ki önmagát olykor. Kutakodtam is a témában kicsit, mivel alvási paraliziseim is vannak. És igen, volt, hogy olyat álmodtam, hogy felébredtem és undorodtam az egésztől, amit ott élveztem.

Amiért nem reagáltam a válaszodban leírt alom levezetésre, az azért van, mert a kérdezőnél ez teljesen más. Az álom utan nem undorodott, hanem még kedvet is kapott a dologhoz. Te pedig kiragadtál egy félmondatot. Ez volt az oka.

febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én meg úgy látom, hogy eredetileg csak annyit akartam írni, hogy MINDIG FELÁLL A FqSZUNK, amikor REM fázisban vagyunk (vagyis álmodunk), tehát hagyjuk ezt, hogy csávóval szexeltem, és MÉGIS felállt a fqszom / EMIATT felállt a fqszom.
febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy és ez ne zavarjon, most kell élni próbáld ki ami izgat 🔥
febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 gabor49 ***** válasza:
biszex vagy nem álmodozz hanem éld is meg a vágyaid 50/f
febr. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Es igazabol is tudnal szexelni ferfival kerdezo? Mert nalam az van hogy almaimban szexelek fiukkal regota de igazabol nem akarnék
febr. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt hogy par evig dolgoztam egyutt egy ferfival, nem sokat beszeltunk meg neha bosszantott is hogy nem segit be amikor alig volt munkaja, aztan 10 ev utan egyik este azta almodtam hogy smarolunk egymassal pedig nem vagyok homar meg akkor mar kb 7 eve nemis lattam mert kiléptem onnan
febr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Ha tényleg meleg vagy akkor "gyógyulj ki" ez undorító dolog ha azonos neműt szeretsz
febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Pontosan! Háziorvoshoz elmész, megvizsgálja a farkad meg az ánuszod, aztán ír fel neked Antigay junior kapszulát. Napi 3x1 elég szokott lenni bő egy éven át, és utána csak pinára áll fel.
febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!