Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi partner számít kevésnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi partner számít kevésnek, elfogadhatónak, soknak egy ember életében?

Figyelt kérdés

Ötvenes beszélgetőpartner kb. 50 partnerről írt, egy idősebb még többről, de volt aki egy, kettővel volt csupán. Persze, akadt, aki egyel sem érett ember létére.

Elgondolkodtató, mi számít soknak a közmegítélés alapján egy ember életében?

Értem, szerelem is létezik, ebben az esetben érthető az egy-kettő.



febr. 7. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Egy élet alatt számomra az elfogadható partnerek száma: 1 - 2
Egy élet alatt számomra az elfogadható partnerek száma: 1 - 5
Egy élet alatt számomra az elfogadható partnerek száma: 1 - 10
Egy élet alatt számomra az elfogadható partnerek száma: 1 - 20
Egy élet alatt számomra az elfogadható partnerek száma: 1 - 30
Egy élet alatt számomra az elfogadható partnerek száma: 1 - 40
Egy élet alatt számomra az elfogadható partnerek száma: 1 - 50
Egy élet alatt számomra az elfogadható partnerek száma: 1 - 60
Egy élet alatt számomra az elfogadható partnerek száma: amennyi csak belefér, akár 100 fő felett is
Egyéb, kifejtem hozzászólásban
29 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak 28 éves korára lett kb 25 körüli száma, volt, amikor 3 év alatt jött össze a 11 nő. Nekem ez rohadt sok és el is gondolkodtam az elején, hogy biztosan jó-e ez nekem.


Nekem nőként ő a harmadik.


29N

febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
1
febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
40 leszek lassan, eddig volt 7. Jelenleg a két kezem felváltva.
febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokkal fontosabb az az infó egy párkapcsolatban a másikról, hogy mennyire hűséges. Tehát ha sok partnere volt, de mindig szingliként kalandozott, az kevésbé zavarna, mintha kevés partner mellett ugyan, de hűtlen lett volna valamelyik exéhez.

F

febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Csak a 0
febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

4 volt, vélhetően ennyi is marad.


70f

febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#1, 29 évesen azért ez ritka, sajnos, de tiszteletre méltó...
febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#7


Igazából felfogás kérdése az egész. Szerintem. Alkalmiban voltam elsőre, volt 4,5 éves kapcsolatom is, bár abban megcsaltak :D én meg másra de néztem soha se.

febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Barátom, a válasz kinek mennyi! A sok/kevés szubjektív fogalom, van akinek 10 nagyon sok, másnak egy havi "dózis". Az összhangot azzal fogod megtalálni akinek egymással sem túl sok, sem túl kevés nem lesz (vagy simán nem érdekli a szám).
febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%

Régi mondás, ha van egy kulcs, amely szinte minden zárat ki tud nyitni, azt mesterkulcsnak hívják. Ha viszont van egy lakat, amely bármelyik kulccsal kinyílik, az semmirevaló.

Tehát, nem mindegy nőről beszélünk vagy férfiról.

Férfiként nekem is elég sok partnerem volt már. De alapvetően szinte minden kapcsolatnak tartós elképzeléssel indultam neki, viszont ez nem mindig működik. Hol miattam, hol a másik miatt, hol csupán a körülmények miatt szakadt meg. Olyan is volt, hogy szexkalandnak indult mégis tartós lett.

febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!