Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi szerintetek a maximális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szerintetek a maximális elfogadható szexuális partnerek száma a férfiaknál, illetve a nőknél?

Figyelt kérdés
Férfiakat is, nőket is kérdezem. Mennyi szerintetek annyi szexuális partnernek a száma, amit ti még elfogadhatónak, normálisnak tartotok a nőknél? És a férfiaknál? Mennyi az annyi, ami fölött a nő már r****nc, a férfi pedig már túlságosan is szoknyapecér?

2017. nov. 9. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Nincs ilyen határ szerintem. Valaki a hűségre esküszik és leéli az életét egy partnerrel ez is ugyanannyira becsülendő, mint aki naponta váltogatja a partnerét. Mondjuk a másodikat jobban elítéiik az emberek, de próbálja valaki utána csinálni, ha tudja :) Nos én sem szűkölködtem / szűkölködök mai napig, de számot nem írnék bőven 3 jegyű legyen ennyi elég 37F
2017. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: Hát az elég sok :D Minimum 100 akkor. De mindegy, én nem ítéllek el :D Ha te így érzed jól magad :) Az még a baj, hogy a nőket sokkal jobban elítélik ezért, mint a férfiakat. Mintha a nőknek sose lennének szexuális vágyaik.
2017. nov. 9. 20:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Én épp ezért írtam, hogy akinek életében egy partnere van az is épp olyan dicsőség nekik, mint akinek sok legyen az nő vagy férfi. Persze ne ezzel keresse valaki a kenyerét gondolok itt prostikra, mert az más kategória, akinek így van sok partnere azt még én is elítélem!
2017. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3: Azt én is :D

Örülök, hogy így gondolkozol :)

2017. nov. 9. 20:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is szerintem, ki hány éves.

Én pl 22vagyok, de mondhatni sok pasival voltam, egyéjszakás, rövid kapcsolat is volt benne.Szám szerint(10) nekem ez sok, visszagondolva pfejj, undi vagyok. Hála már 6 éve van fix kapcsolatom, nem tervezek 11.pasit :D

Tehát szerintem egy ilyen idős lánynak mint én, max 5-6partner, pasinak is, kb ennyi. Azért egy élet alatt sok partnert el lehet fogyasztani. Nem is tudom...belegondolva egy nőnek szerintem 20már sok, pasinak is, mert azt gondolnám megbízhatatlan kapcsolat terén.

De nincs hatásköröm efelett dönteni, szexeljen mindenki azzal akivel akar, annyiaszor amennyiszer csak akar.


Puszinyuszi

2017. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én ugy gondolom, h akinek nagyon sok volt, az nem normális, vmi hiányzik az életéböl, vmit kompenzálni akar.

Mindenki ugy éki az életét, ahogy akarja, de ha az én páromnak 20 feletti lenne a szám, akkor már nem nagyon örülnék...

Ráadásul nagyobb az esélye a nemi betegségek megszerzésének is.

2017. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6: És ezt nőkre és férfiakra is érted?

A nemi betegségek kockázata tényleg magasabb, ez egy teljesen megérthető dolog, én is egyetértek vele. De ez is nőkre is és férfiakra is vonatkozik.

2017. nov. 10. 08:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Direkt nem írtam nemet, teljesen mindegy, h ffi vagy nő.

Hatos voltam.

2017. nov. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8: akkor okés :)
2017. nov. 10. 12:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért nem feltétlenül van egyenes arányosság a nemi betegségek es a sok partner közt.


Pl nekem viszonylag sok partnerem volt mégse vagyok nemi beteg. Max ezek az általános fertőzések szoktak lenni, amit minden 2. Nő elkap(gomba meg ilyenek) amikhez még aktus sem kell.


Aztán mi van azzal a lehetőséggel, hogy valaki egy emberrel fekszik össze azt mégis összeszed valamit.

2017. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!