Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lábfétisesek, az izzadt női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesek, az izzadt női talplenyomat is bejönnek nektek?

Figyelt kérdés
Lábfétisek, izzadt női talplenyomat is tetszik nektek? akár papucsban, akár szandálban vagy a parkettán is tetszik ahogy kirajzolódik rajta a talplenyomata? valakinek erről volt vagy van e élménye? olvastam régeben is hogy valaki a papucsból kinyalta belőle a talplenyomatát, de ez gondolom mások ezt nem csinálják..

febr. 12. 19:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekem nagyon bejön a női talplenyomata..
Nem, nekem nem tetszik a női talplenyomata...
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Pont az ilyen elmebetegek miatt utálják a lábfétises embereket a nők. Én is lábimádó vagyok de azért van határ.
febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

1# "Pont az ilyen" magad fajta Bödön kölykök, és frusztált emberek miatt romlott az oldal..


Ajánlom neked figyelemben ezt: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Amúgy undorító hozzászólás volt, Ezer ilyen ember van, lapozni kell tovább kész.

febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
ez a véleményem ha te nem tartod ezt tiszteletben akkor én miért ne szarjak a te szánalmas hozzászólásodra ketteske....
febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem
febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy izzadt egy testrész nem feltétlenül kell büdösnek lennie. Így a láb sem.

Aki elmebetegezik, attól azért megkérdezném, hogy mennyivel higiénikusabb az, mikor egy nő egész nap dolgozik, többször kijár a mosdóba pisilni, majd ha hazaérkezik elkapja a párja és esetleg kinyalja. Vagy az, mikor a hölgy által egész nap hordott, majd este a szennyeskosárba berakott bugyiját szagolgatja valaki és az indítja be. Ezeket a dolgok sok embernek természetesek, de ha valaki egy izzadt lábat megnyal, az elitélendő. Érdekes...

Persze, egy redvás, büdös, vizet és szappant több hete nem látott női lábra, ha valaki felizgul én is azt mondom beteg. De ha egy izzadt, ám ápolt női láb megfog valakit, azt nem ítélem el. Nem tartom betegnek az ilyen embereket. Úgy gondolom a férfiak nagyobb hányadát izgatja a női láb, mint azt bárki is gondolná. Ez a testrész is elég sokat van takargatva az év nagyobb részében. Talán 4 hónap az amikor az idő megengedi, hogy a hölgyek nyitott cipőben, zokni és harisnya nélkül járjanak.

febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egy hölgynek poénból ez lenne a kívánsága, megtenném a kedvéért. De azt ő is jobban élvezné, ha a talpait nyalogatnám a lábnyoma helyett
ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk frissen lefürödve de még csuromvizesen, ahogy vizes lábnyomokat hagy maha után, az aranyos lehet
ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze. A múltkor nyalogattam is csak a szálka belement a nyelvembe...
ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!